Bizdrone

گزارش قیمتی؛ شروع مجدد روند افزایش قیمت بیت کوین پس از شکستن مقاومت ۸۰۰۰ دلار

بیت کوین

بیست و پنجم خرداد ۱۳۹۸؛ در روزهای آخر هفته گذشته، بیت کوین  بعد از شکستن محدوده نوسانی که نزدیک به یک هفته در آن گرفتار شده بود، روند صعودی خود را مجددا  از سر گرفت. بیشتر آلت کوین‌ها نیز با بالا رفتن  قیمت بیت کوین، همچون آنچه به دفعات در ماه‌های گذشته اتفاق افتاده بود، ارزش خود را در مقابل بیت کوین از دست دادند تا سلطه بیت کوین بر بازار مجددا  افزایش یابد.

روز چهارشنبه هفته قبل (۲۲ خرداد)، بیت کوین توانست مقاومت ۸۰۰۰ دلار را بشکند و بر روی آن تثبیت شود. این در صورتی بود که در ۲۴ ساعت آینده، پادشاه ارزهای دیجیتال نوسانش را در محدوده ۸۱۰۰ دلار ادامه داد تا برای خیزش قیمتی ذر روز جمعه آماده بشود. بیت کوین عصر روز قبل از مقدار ۸۳۰۰ نیز گذشت کرد تا قیمت ۸۶۷۸ دلار را صبح امروز تجربه کند. بیت کوین هم اکنون  چیزی در حدود ۸۶۶۰ دلار خرید و فروش می‌شود.

گزارش قیمتی؛ شروع دوباره روند افزایش قیمت بیت کوین پس از شکستن مقاومت 8000 دلار

همچون حرکت‌های صعودی قبلی که در ماه‌های گذشته از بیت کوین دیده شده بود، ایندفعه هم نیز با بالا رفتن قیمت آن ارزش آلت کوین‌ها نسبت به بیت کوین پایین آمد؛ هرچند ارزش دلاری خیلی از آن‌ها همراه با بیت کوین در حال رشد بود.

اتریوم که دومین ارز دیجیتال بزرگ با ارزش بازار ۲۸ میلیارد دلار میباشد، در حال حاضر آن را در حدود ۲۶۶ دلار معامله می‌ کنند و ۴.۵۱ درصد رشد نسبت به  روز گذشته  خود داشته است. ریپل که در روال صعودی بازار درطی چند ماه گذشته  کم‌فروغ  نمایان شده، نسبت به ارزهای دیجیتال دیگر رشد نامحسوسی داشت و با ۲.۲ درصد افزایش طی ۲۴ ساعت گذشته، چیزی در حدود ۰.۴۰۷ دلار در حال خرید و فروش می‌ باشد. و میتوان گفت این ارز دیجیتال با ارزش بازار ۱۷.۳ میلیارد دلار در مرتبه سوم قرار دارد.

بایننس کوین همراه با تزوس، تنها موردهای  از لیست ۲۰ ارز دیجیتال برتر بازار میباشند که طی ۲۴ ساعت گذشته، کاهش ارزش‌های به ترتیب ۵.۴۲ و ۲.۱۵ درصدی را تجربه کردند. اینگونه به نظر می‌آید که پایین آمدن قیمت توکن BNB در اثر اعلام خبر قطع شدن دسترسی کاربران آمریکایی به بعضی از خدمات صرافی همچون ترید ارزهای دیجیتال از سه ماه دیگر باشد. قابل ذکر است که  قسمت زیادی از ترافیک سایت بایننس از سمت کاربران آمریکایی است و به همین علت باعث شده است که این خبر بر روی توکن صرافی تاثیربگذارد..

حجم بازار ارزهای دیجیتال هم اکنون حدود ۲۷۲ میلیارد دلار است و نسبت به هفته ای که گذشت بیشتر از ۱۶ میلیارد دلار افزایش داشته است. و همچنین سهم بیت کوین از تمام بازار کریپتو هم اکنون حدود ۵۶.۳ درصد میباشد و میتوان گفت که افزایش سلطه پادشاه ارزهای دیجیتال از دو روز گذشته شکل جدی‌تری  را به خود گرفته است.

گزارش قیمتی؛ شروع دوباره روند افزایش قیمت بیت کوین پس از شکستن مقاومت 8000 دلار

 

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *