Bizdrone

گزارش قیمتی؛ بیت کوین و آلت کوین‌ها در حال تثبیت قیمت

Cryptocurrency market. Bitcoin Ethereum Litecoin Ripple. A cryptocurrency is a digital or virtual currency that uses cryptography for security. Crypto currency macro view on smartphone

در روز گذشته بیت کوین نوسان نداشته است و همچنان در تلاش برای ثابت نگه داشتن خود بر روی سطح ۸,۰۰۰ دلار می باشد. در این میان بیشتر آلت کوین‌های برتر بازار هم  پس از روند صعودی هفته گذشته در محدوده مشخصی در حال نوسان می باشند و خود را برای حرکت بعدی آماده می‌کنند.

قیمت بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته نشان دهنده یک نوسان قابل توجه ۵۰۰ دلاری بوده که پس از سقوط آن به محدوده ۷,۶۰۰ دلار در ساعت ۱۷:۳۰ رخ داد. نزدیک بامداد امروز بیت کوین موفق شد برای بار دیگر خود را به سطوح بالاتر ۸,۰۰۰ دلار برساند، اما در ثابت نگه داشتن قیمت خود بر روی آن ناموفق عمل کرد. قیمت بیت کوین  هم اکنون در حدود ۷,۹۵۷ دلار معامله می‌شود.

گزارش قیمتی بیت کوین و آلت کوین‌ها
گزارش قیمتی بیت کوین و آلت کوین‌ها

قابل ذکر است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا  برای بار دیگر تصمیم‌گیری دربمورد تصویب یا رد صندوق قابل معامله در بورس (ETF) بیت کوین را به تاخیر انداخت.

نمودار قیمتی بیت کوین در ۷ روز اخیر
نمودار قیمتی بیت کوین در ۷ روز اخیر

همچنین وضعیت برای اتریوم هم  تفاوت چندانی ندارد. اتریوم که در روز گذشته و در ضمن ریزش تا ۲۳۸ دلار پایین آمد، بعد از آن موفق شد خود را دوباره به سطح ۲۵۰ دلار برساند.

حجم معامله اتریوم در طول ۲۴ ساعت گذشته برابر با ۱۰ میلیارد و ۹۵۰ میلیون دلار بوده و ارزش فعلی آن با ۵ دلار افزایش نسبت به روز گذشته برابر با ۲۵۲ دلار می باشد.

گزارش قیمتی؛ بیت کوین و آلت کوین‌ها در حال تثبیت قیمت

در بین ۲۰ ارز دیجیتال برتر بازار، بیشترین رشد ۲۴ ساعت گذشته را ارزهای دیجیتال نئو، ترون و بیت کوین اس‌وی به ترتیب با ۸.۳, ۶.۲۳ و ۴ درصد ثبت کرده‌اند.

اما روز گذشته ارز دیجیتال متیک نتورک (Matic Network) با هدایت بخش زیاد  حجم معاملات صرافی بایننس به سمت خود توانست در ادامه رشد انفجاری خود که از حدود دو هفته پیش شرروع کرده بود، بیش از ۱۰۰ درصد افزایش قیمت تجربه کند.

قابل ذکر است که متیک نتورک، پروژه‌ای که در لانچ‌پد بایننس جذب سرمایه خود را انجام داد، طی هفته گذشته بیش از ۱۰۰۰ درصد رشد داشت.

در زمان نوشتن این گزارش، ارزش کل بازار کریپتو نسبت به روز پیش تغییر زیادی نکرده و برابر با ۲۴۷.۵ میلیارد دلار می باشد.

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *