Bizdrone

گزارش قیمتی؛ بیت کوین مقاومت ۱۰,۰۰۰ دلار را شکست

بیت کوین

بیت کوین که در طی روزی که  گذشت خود را به نزدیکی مقاومت روانی ۱۰,۰۰۰ دلار رسانده بود، صبح امروز توانست از این سطح عبور کند تا یکی از اصلی ترین مقاومت‌های خود را از پیش روی خود بردارد. آلت کوین‌ها نیز به تبعیت از بزرگترین ارز دیجیتال بازار، توانست تا رشد‌های مورد توجهی را ثبت کردند.

صبح امروز، نخستین یورش بیت کوین به سوی  یکی از بزرگترین مقاومت‌های روانی‌اش که از سطح ۹,۹۰۰ دلار شروع شده بود، با پیروزی همراه شد تا نهایتاً دپادشاه ارزهای دیجیتال بتواند بعد از گذشت ۱۵ ماه به قیمت ۵ رقمی دست پیدا کند.  هم اکنون بیت کوین با قیمت چیزی در حدود ۱۰۶۵۰ دلار در حال  خریدوفروش است.

گزارش قیمتی؛ بیت کوین مقاومت 10,000 دلار را شکست

مطابق قبل  ارزش دلاری تعدا دزیادی از آلت کوین‌ها همراه با رشد بیت کوین افزایش پیدا کرد اما شدت رشد بیت کوین که با افزایش پیدا کردن سلطه آن بر بازار را به همراه داشت، باعث پایین آمدن ارزش بیت کوینی بسیاری از ارزهای دیجیتال شد.

در این بین اتریوم با ثبت نمودن بیشترین رشد در میان ۲۰ ارز دیجیتال برتر بعد از بیت کوین، توانست از سد ۳۰۰ دلار بگذرد و هم اکنون با ارزش بازار ۳۲ میلیارد دلار در مرتبه دوم قرار دارد.

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال در روزقبل از ۳۰۰ میلیارد دلار گذشت و ساعاتی قبل تا ۳۲۴ میلیارد دلارهم نیز افزایش داشت.

گزارش قیمتی؛ بیت کوین مقاومت 10,000 دلار را شکست

هفته قبل مدیرعامل Circle پیش‌بینی جسورانه خود را دررابطه با قیمت بیت کوین اعلام کرده بود که مطابق با آن  تا قبل از ۲۱ ژوئن پادشاه ارزهای دیجیتال باید از مرز ۱۰ هزار دلار گذشته باشد وحتی پیشتر رفته باشد. . او یکی از عاملهای اساسی  این رشد حیرت آور را معرفی پروژه لیبرا از سمت فیس‌بوک مطرح کرده بود.

این در حالی میباشد که، یکی از تحلیلگران مطرح بازار، به نام تام لی در مصاحبه با شبکه سی‌ان‌بی‌سی نظر عجیب خود را دررابطه با روال پیش روی بیت کوین عنوان کرده بود. او این نظر  را داشت که بیت کوین توانایی این را خواهد داشت که به آسانی از بالاترین قیمت تاریخ خود در ۲۰,۰۰۰ دلار عبور کند.

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *