Bizdrone

کیف پول CoinPayments کاربران ایرانی را مسدود می‌کند؛ ضرب‌الاجل برای خارج کردن دارایی‌ها

کیف پول

سرویس پرداخت کننده و همچنین  کیف پول‌ ارز دیجیتال کوین‌پیمنتز (CoinPayments)، با فرستادن اطلاعیه‌ای به کاربرهای خود اعلام کرد ه است که  برای ساکنین بعضی از کشورها من جمله ایران ،خدمات خود را مسدود خواهد کرد.

بر اساس گزارش ارزدیجیتال، کوین‌پیمنتز، یکی از سایت‌های ارائه‌دهنده درگاه پرداخت و کیف‌پول ارزهای دیجیتال که تعداد زیادی ارز کاربرهای ایرانی از آن برای ذخیره نمودن ارزهای دیجیتال خود، بخصوص ریپل، استفاده می‌کنند، با فرستادن ایمیلی به کاربرهای خود اعلام کرد که  برروی ساکنین چند کشور از جمله ایران  دسترسی خدمات خود را خواهد بست.

کاربرهای که ثبت‌نام کرده بودند وجزء کشورهای نام‌برده در ایمیل بودند ، فقط ۳۰ روز مهلت دارند تا دارایی‌های خودشان را به یک  کیف پولدیگرانتقال دهند.

متن اطلاعیه فرستاد شد به شرح زیر میباشد:

کوین‌پیمنتز خدمات خود را در کشورهایکه اسامی آنها در زیرآمده است می‌بندند.

قطر، الجزایر، سوریه، بوسنی، اردن، جمهوری کنگو، جمهوری دموکراتیک خلق کره (کره‌جنوبی)، اریتره، ایران، لبنان، کامبوج، لائوس، عراق، لیبی، زامبیا.، پاکستان، افغانستان، سومالی، سودان، ، بنگلادش، وانواتو، یمن، ساموآی، آمریکا، نپال.

و همچنین ایالت‌های واشینگتن و  نیویورک،واقع درایالات متحده آمریکا هم نیز جزء آنها میباشند.

 

کیف پول CoinPayments کاربران ایرانی را مسدود می‌کند؛ ضرب‌الاجل برای خارج کردن دارایی‌ها

                                                                تصویر ایمیل فرستاده شده به کاربران کوین پیمنتز

در ادامهٔ اطلاعیه اینگونه بیان می‌شود کاربرهایی که در هر یک از کشورهای نام برده  ثبت‌نام کرده‌اند،تنها در مدت ۳۰ روز از هنگامی که ایمیل را دریافت کرده اند فرصت دارند تا مبالغ خودشان را به کیف پول دیگری منتقل کنند.

اگر حساب شما در یکی از کشورهای نام برده ثبت شده است، از تاریخ دریافت این ایمیل، به مدت  ۳۰ روز مهلت دارید تا مبالغ خودتان را به  کیف پول دیگری خارج کنید.

در ایمیل فرستاده شده  به این مطلب اشاره شده است که در صورتی که این مدت زمان ۳۰ روزه از دست برود، کاربرهای که مسدودشده اند می‌توانند برای خارج نمودن دارایی‌های خود، تیکت پشتیبانی را ارسال کنند.

در صورتی که این زمان‌بندی ۳۰ روزه را از دست داده اید: لطفا با استفاده نمودن از تیکت پشتیبانی با کوین‌پیمنتز تماس حاصل کنید تا یکی از اپراتورهای ما ، مبلغی را که باقیمانده است به آدرس کیف پول انتخاب شده توسط  شما انتقال دهد.

و در انتهای، این اطلاعیه به این موضوع تاکید می‌کند که حساب همه ی کاربران ثبت‌نامی در کشورهای که نام آنها اعلام‌شده، غیرفعال خواهد شد.

لطفا به این مطلب توجه داشته باشید که تمامی حساب‌های ثبت شده در هر یک از کشورهای نام برده شده، برای همیشه غیرفعال خواهد شد.

در طی هفته‌های گذشته، این برای با چندم میباشد که کسب‌وکارهای ارز دیجیتال، برای برخی از کشورها خدمات خود را مسدود می‌کنند. پیش از این نیز سایت‌های بزرگی همانند بایننس و لوکال‌بیت کوینز هم، اقدام های مشابه‌ای را صورت داده بودند.

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *