Bizdrone

ژاپن هم ارز دیجیتال خود را عرضه می‌کند

trzesienie ziemi w kolebce kryptowalut japonia reguluje gieldy

با توجه به گزارش‌ها، بعضی از قانون‌گذاران ژاپنی در صددتوسعه و تهیه یک ارز دیجیتال ملی و بخصوص هستند که با پشتیبانی ارز ملی و رایج این کشور کار می‌کند.

به گزارش نکست وب و طبق گفته های خبرگزاری رویترز، یکی از قانون‌گذاران این کشور سعی در تهیه این ارز دیجیتال ملی را جوابی به توسعه ارز دیجیتال لیبرا بوسیله فیس‌بوک و یوان دیجیتال معرفی کرو و همچنین گفت که در انجام این امر بسیار جدی و مصمم است.

معاون پارلمانی وزارت امور خارجه ژاپن، نوریهیو ناکایاما (Norihio Nakayama) با مصاحبه ای با رویترز عنوان کرد:

چین در حال حاضر در حال ایجاد شرایط لازم جهت توسعه این ارز ملی است و همچنین ما نیز سعی در ارایه طرح ها و اقدامات لازم در این رابطه را داریم.

مقامات بالا مرتبه ژاپنی از قبل هم در مورد ارز دیجیتال ملی چین حرف هایی زده بودند و طرح هایی ارایه داده بودند. به اعتقاد آن ها بهره کامل و جدی از این ارز باعث بوجود آمدن مشکلاتی برای آنان خواهد شد.

هم اکنون زود است که بخواهیم درمورد ارز ملی ژاپن به تحلیل بررسی بپردازیم و همچنین اطلاعات کاملی نیز از این ارز در دسترس نیست. ولی خبرهایی از توسعه این ارز ملی توسط مقامات و نهادهای این کشور زمزمه میشود که خبر از توسعه آن در آینده دارد.

با توجه به گفته مقامات این کشور طی ماه آینده خبرهای تکمیلی و اطلاعات تقریبا کاملی از این ارز دیجیتال ملی و خصوصیت های آن در اختیار همگان قرار خواهد گرفت.

ولی توسعه و معرفی این ارز ملی دیجیتال ممکن است مدت زمان طولانی را در بر بگیرد زیرا بستر لازم هنوز فراهم نیست و نیازمند زمان کافی برای رفع محدودیت ها و دغدغه ها و همچنین فراهم ساختن بستری مناسب جها توسعه پایدار این ارز میباشد.

لازم به ذکر است که اگر ارز لیبرای فیسبوک توسعه پایدار و ثابت پیدا کند باید در انتظار سخت گیری و ایجاد محدودیت را از طرف مسیولان این نهاد در مقابل این ارز متمرکز داشته باشیم.

اگر یک از لیبرا پشتیبانی کند بر ارزش آن افزوده میکند . ولی اکنون لیبرا بوسیله نهادهای خصوص اداره میشود که اعتبار و اطمینان بالایی ندارند.

این گسترش ارزهای ملی توسط چین و ژاپند نیازمند زمان است تا بتوانیم کیفیت آنهارا مورد بررسی قرار دهیم و ارزیابی کنیم ولی دلمان بخواهد یا نخواهد این صنعت درحال پیشرفت است و کسی نمیتواند منکر رشد روزافزون آن شود.

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *