Bizdrone

چرا ریپل (XRP) در بازار صعودی اخیر رشد نکرد؟/ آیا سرمایه‌گذاری در ریپل هنوز سودمند است؟

بازار صعودی ارز

بالاخره  پس از مدت‌ها سراشیبی، خلاصه بازار روی خوش خود را به ارزهای دیجیتال، بخصوص بیت کوین واتریوم نشان داد. این درصورتی است که XRP، ارز شماره سه نمودارهای بازار، چندان موردتوجه قرار نگرفته و سهم زیادی از خبرهای خوب را به خود اختصاص نداده است. این بدان معنی می باشد که تعدادی از طرفداران XRP، تا حدودی ناامید شده‌اند، اما با این وجود، خیلی‌های دیگر نیز همچنان امید دارند تا روی خوش این حوزه، به آنها نیز نگاه کند.

بر اساس نوشته‌های یکی از کاربران توییتر که دست بر قضا طرفدار XRP هم هست، برای شکایت و گله کردن در مورد XRP زود است. ارزهای دیجیتال در مراحل اولیه  خود قرار دارند و این صنعت همچنان با چالش‌هایی دست‌وپنجه نرم می‌کند و در صدد حل آنها است. این کاربر در ادامه به مقایسه XRP و وضعیت آن با روزهای اولیه کشف نفت مقایسه کرد و افزود آن دوران نیز کسی نمی‌دانست با نفت چه‌کار کند و طریقه استفاده از آن را بلد نبود

باید از آن استفاده کرد یا آن را فروخت؟

درحالی‌که بسیاری از شرکت‌های فعال در حوزه ارزهایدیجیتال، در تلاش‌ هستند تا راه‌های بیشتری را برای واردکردن استفاده‌های این قبیل ارزها و بلاک چین پیدا کنند، بعضی دیگر از طرفداران این حوزه این اعتقاد را دارند که در حال حاضر امکان استفاده از چنین سکه‌هایی به‌عنوان یک ارز وجود ندارد.

بر اساس گفته‌های یکی دیگر از کاربران توییتر در جواب به پستی که قبل‌تر به آن اشاره کردیم، ارزهای دیجیتال برای تبادل یا فروش ساخته‌شده‌اند که با استفاده از آنها به‌عنوان یک ارز در تضاد هست. برای تشریح بهتر این مسئله، او بیت کوین را به‌عنوان‌مثال مطرح کرد و با اشاره به حضور ده ساله بیت کوین در این حوزه، تنها بخشی که می‌توان موفقیت بیت کوین را در آن مشاهده کرد، قیمت فروش آن نسبت به سال‌های قبل است که با افزایش روبرو شده.

تردیدکنندگانی که XRP ندارند

هم اکنون، تعداد زیادی از طرفداران XRP در فضای مجازی به ویژه توییتر حضور دارند که از این ارز پشتیبانی می‌کنند. از سوی دیگر این افراد ادعا می‌کنند، آن دسته‌ای که XRP  را باد انتقاد می‌گیرند در مورد قابلیت آن شک دارند و اطلاعات زیادی در ارتباط با بازار ارزهای دیجیتال ندارند. بر اساس نظر یکی از کاربران توییتر، بیشتر افرادی که نسبت به XRP شک دارند، هیچ‌دانشی درباره  قابلیت‌ها و حتی دفتر کل XRP ندارند.

وضاع برای XRP دیروزود دارد اما سوخت‌وسوز ندارد

kelly

در یک پست توییتری دیگر، یکی از کاربران نظرات مبالغه تری را مطرح کرد بر پایه گفته‌های او، XRP همیشه به‌عنوان ارزشی شناخته‌شده که نسبت به بالاروی قیمت در بازار، دیرتر از همه واکنش نشان می‌دهد. احتمال این نظر از فضای گاوی حاکم بازار نشأت می‌گیرد. بسیاری از ارزهای دیجیتال هم اکنون با افزایش قیمت روبرو هستند و این در حالی است که XRP با چنین افزایشی روبرو نشده یا حداقل این افزایش به بزرگی ارزهای دیگر نبوده است.

او در ادامه با اعلام این مسئله که XRP همیشه آخرین ارزی بوده که با تغییر در قیمتش روبرو شده، افزود که این تغییر همیشه برای این ارز از دیگران بیشتر بوده.

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *