Bizdrone

پکسوس ۱۰۰ میلیون دلار توکن باثبات در بلاک چین آنتولوژی عرضه می‌کند

پکسوس

تولید کننده ارزدیجیتال باثبات پکسوس، برای صدور بیش از ۱۰۰ میلیون دلار توکن پکس (PAX) با آنتولوژی وارد همکاری خواهد شد. این ارز دیجیتال با ثبات با نرخ برابری یک به یک دلار آمریکا، از ماه آینده در شبکه بلاک چین آنتولوژی منتشر می گردد.

روز جمعه، آنتولوژی اعلام کرد که این اقدام معامله توکن با قیمت ثابت را برای افراد و کسب و کارهایی که از توکن آنتولوژی (ONT) استفاده می کنند،راحت خواهد کرد.

پکسوس استاندارد (PAX) یک ارز دیجیتال با ثبات تنظیم شده با پشتوانه دلار آمریکاست که در سپتامبر گذشته راه اندازی شد. هم اکنون ، پکس تنها در بلاک چین اتریوم و به عنوان یک توکن مبتنی بر استاندارد ERC-20 در دسترس است، اما به زودی یک نسخه دوم هم وجود خواهد داشت.

نماد توکن پکس در نسخه جدید ثابت بوده و از استاندارد توکن OEP-4 در بلاک چین آنتولوژی تبعیت خواهد کرد.

بر پایه توضیحات ارائه شده به وسیله اندی جی (Andy Ji)، یکی از بنیان گذاران آنتولوژی، پکسوس همچنان نهاد انجام فرایند KYC، سپرده و برداشت دلار آمریکا بوده و به وسیله این همکاری، آنتولوژی مجاز به صدور توکن پکس در بلاک چین خود خواهد بود.

اندی جی اظهار داشت:

راه اندازی پکس در بلاک چین آنتولوژی تا مقدار زیادی به برنامه های کسب و کار واقعی در آنتولوژی سرعت می دهد، داستان های موفقیت بیشتری را در مورد کسب و کارهای سنتی که به کسب و کارهای توزیع شده تبدیل شدند، به وجود می آورد، و برای ورود به دنیای دارایی های دیجیتال، یک درواه قابل اعتماد ، امن و تنظیم شده را به روی شرکای سرمایه گذاری و موسسات سرمایه گذاری می گشاید.

آنتولوژی_دلار
آنتولوژی_دلار

این اعلامیه به دنبال انتشار ادعاهایی در ارتباط با پوشش دادن ۸۵۰ میلیون دلار از قرض‌ های صرافی بیتفینکس با ارز دیجیتال باثبات تتر (USDT) منتشر شد. دفتر دادستان کل نیویورک روز پنجشنبه در اظهاریه‌ ای ادعا کرد که صرافی ارز دیجیتال بیتفینکس متحمل ۸۵۰ میلیون دلار ضرر شده و برای پوشش آن از استیبل کوین تتر استفاده کرده است.

آنتولوژی تأکید کرد که پکس (PAX) بر خلاف تتر حسابرسی باز را تضمین می کند وهمه ذخایر دلاری آن درحساب های مستقل بانک های تحت پوشش موسسه فدرال بیمه سپرده های بانکی در آمریکا نگهداری می شود.

بنیاد آنتولوژی (Ontology Foundation) واقع در سنگاپور، شبکه بلاک چین عمومی خود را در ماه ژوئن گذشته راه اندازی کرد. هدف از راه اندازی این شبکه، تامین حجم زیادی از تراکنش های سریع و ارزان قیمت بود.

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *