Bizdrone

نهنگ ناشناس پیش‌بینی قیمت بیت کوین خود را اعلام کرد

نهنگ ناشناس بیت کوین

یک نهنگ ناشناس دنیای ارز دیجیتال برای بیت کوین یک هدف نجومی قیمت تعیین کرده و در مصاحبه‌ای اختصاصی با سی‌سی‌ان (CCN) آن را اعلام کرده است.

این سرمایه‌گذار ناشناس، که تنها به وسیله آدرس‌های ارز دیجیتالش شناخته می‌شود، ثروتی بیش از ۷,۰۰۰ بیت کوین دارد. هم اکنون ارزش دارایی او بیش از ۳۵ میلیون دلار است و بیش‌تر آن در این آدرس کیف پول نگهداری می‌شوند.

او CCN را در جریان برخی تحلیل‌ های فصلی‌اش، که نشان می دهد قیمت بیت کوین در راه خود برای رسیدن به ۵۰,۰۰۰ دلار است، قرار داد.

نهنگ ناشناس از همان روزهای اول ارز دیجیتال را بزرگ تصور می کرد

این غول بیت کوین در نخستین روزها بر روی ارز دیجیتال پیشرو جهان سرمایه‌گذاری کرده است. از آن موقع بر روی چند ارز دیجیتال دیگر مثل توکن بایننس (BNB) و اتریوم نیز سرمایه‌گذاری کرد و ثروتش رشد بسیار زیادی داشت. وی در این رابطه گفت:

من وقتی که فقط افراد کمی آن هم در محافل کوچک در مورد با بیت کوین می‌دانستند روی آن سرمایه‌گذاری کردم. قبل از سرمایه‌گذاری، من یک تحلیل شخصی از فناوری بیت کوین انجام دادم.

به نظرم در کل، بیت کوین منظره وافق  خوبی برای جامعه و سیستم اقتصادی بود که هم اکنون شروع به تغییر کرده است. ما هنوز در شروع کار هستیم و من پتانسیل بزرگی در ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک چین سراغ دارم.

با حفظ این دیدگاه مثبت، این سرمایه‌گذار با اشاره به این‌که از نظر او شاید هنوز بازار نزولی تمام نشده باشد، اظهار داشت:

همه افراد از زمستان ارزهای دیجیتال زنده بیرون نخواهند آمد.

بیت کوین_ ارز دیجیتال
بیت کوین_ ارز دیجیتال

شیب صفر روی نمودار برای بیت کوین ۵۰,۰۰۰ دلاری

در صورتیکه پیش‌بینی‌های اقتصاد کلان با کمی تقریب همراه است، شاید افرادی که میلیون‌ها معامله انجام دادند، بهترین گزینه برای جواب دادن به سوال‌هایمان باشند. این سرمایه‌گذار ناشناس و مرموز همچنین حرف‌های زیادی در ارتباط با آینده بیت کوین دارد. او در این رابطه اظهار داشت:

من تصورمی‌کنم در عرض ۳ تا ۵ سال پیش رو ناظر بیت کوین ۵۰,۰۰۰ دلاری خواهیم بود.

نمودار بیت کوین
نمودار بیت کوین

این سرمایه‌گذار بیت کوین به طور کامل متقاعد نشده که ما وارد بازار صعودی شدیم. با این‌وجود او گفت که احتمالا به زودی بازار به این سمت خواهد رفت.

من معتقدم که ما در حال حاظر شاهد بازگشت بازار صعودی هستیم. اگر این گونه نباشد، حداقل در ماه‌های آینده این اتفاق رخ خواهد داد. یکی از شاخص‌های کلیدی در شناسایی وتشخیص این واقعه، افزایش معاملات در صرافی‌ها و فرابورس است. تثبیت بیت کوین بالای میانگین متحرک ۲۰۰ روزه و تقریب نصف شدن پاداش تولید نیز نشانگر شرایط صعودی هستند.

سرمایه‎‌گذاری ناشناس در بیت کوین و بلاک چین

این نهنگ می‌گوید، پس از تبدیل شدن به یکی از اولین پذیرندگان بیت کوین و سرمایه‌گذاری بر روی توکن بایننس طی چند ماه بعد از راه‌اندازی آن، او پا جای پای معامله‌گرانی که با خرید و فروش اتریوم ۲۰۰ میلیون دلار درآمد داشتند، گذاشت و نگاه خود را به روبی (Roobee) تغییر داد.

توضیح مترجم: روبی یک سرویس سرمایه‌گذاری مبتنی بر بلاک چین است که با استفاده از هوش مصنوعی و آمارهای کاملا شفاف به سرمایه‌گذاران کمک می‌کند تا انتخاب هوشمندی در دارایی‌های دیجیتال داشته باشند.

او با گفتن «به روبی‌ای که به آن اعتماد دارم» (احتمالا اشاره به جمله نوشته شده روی دلار آمریکا با این محتوا «به خدایی که به آن اعتماد داریم» دارد) بیش از ۲۰۰ بیت کوین خود را به روبی انتقال داد و همه‌ی این‌کارها را نیز بدون فاش کردن هویتش انجام داد.

یکی از جنبه‌های فناوری ارزهای دیجیتال که به گونه ای هم فرصت و هم تهدید محسوب می‌شود، مبحث حریم خصوصی است. این‌ مورد که کاربران در زمان انجام تراکنش‌ها می‌توانند نام مستعار داشته باشند و یا ناشناس باقی بمانند یکی از موضوعات داغ مورد بحث است.

فناوری ارزهای دیجیتال
فناوری ارزهای دیجیتال

در واقعیت، انتقال مقادیر بسیار زیاد به شکل محرمانه می‌تواند نشان دهنده فعالیت‌های غیرقانونی باشد.

با این حال، ظرفیت و امکان سرمایه‌گذاری بی‌نام و نشان در ارزهای دیجیتال یکی از موردهای استفاده مهم آن است. این فناوری می‌تاند کاربران را از مهاجمان احتمالی‌ای که دنبال قربانیان با سرمایه زیاد می باشند، محافظت کند.

در صورتی که حمایت مردمی نیروی قوی برای پذیرش ارزهای دیجیتال است، این مساله هرگز برای جلب توجه به چند میلیونر تاثیرگذار نخواهد بود.

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *