Bizdrone

نتیجه عجیب یک تحقیق: نسل جوان آمریکا برنامه‌ای برای خرید ارزهای دیجیتال ندارد

آمریکا

باتوجه به نتایج  به دست آمده یک تحقیق که به وسیله ی Business Insider در تاریخ پنجم ماه جولای منتشر شد، نسل جوان آمریکا یا همان نسل Z (متولدین ۱۹۹۵ تا ۲۰۱۵ میلادی) برای خرید ارزهای دیجیتال  برنامه ای ندارند.

به نقل از کوین‌تلگراف، شرکت Cint، که درجهت تحقیق از مخاطبین با SurveyMonkey همکاری می‌کند، در این تحقیق که باهدف ادراک و عقاید این نسل  میباشد تعداد ۱۸۸۴ نفر از ساکنین آمریکا که بین ۱۳ تا ۲۱ سال داشته‌اند را مورد بررسی قرار داده است. از شرکت‌کنندگان در این تحقیق  این سوال پرسیده شد که آیا قصد خرید ارزهای دیجیتال را در ۶ ماه آینده دارند و جواب بیش از ۵۲ درصد آن‌ها این بود: «به‌هیچ‌ عنوان».

فقط ۶ درصد از آنها «به‌احتمال‌زیاد» و ۵ درصد هم «به‌احتمال خیلی زیاد»  را انتخاب کردنده اند. از طرف دیگر جواب ۱۵ درصد از آن‌ها «احتمال دارد» و ۱۷ درصد «احتمالاً خیر» بود. ۴ درصد از شرکت‌کنندگان هم نیز پاسخ‌هایی غیر مشخص و یا متفاوت به این سؤال دادند.

باید نکته  را هم در نظر داشت که با این وجود که نتیجه ی بدست آمده از این تحقیق  به تازگی منتشرشده است اما تاریخ انجام آن به پیش از شروع بازار صعودی اخیر برمی‌گردد. نشریه Business Insider هم با اشاره به این مطلب خاطرنشان کرد:

احتمال این وجود دارد که  جان گرفتن مجدد بازار ارزهای دیجیتال باعث شود که برخی از نوجوانان شرکت‌کننده در این تحقیق نظرشان را مورد بازبینی قرار دهند و می‌تواند انگیزه ای باشد تا آن ۲۶ درصدی که پاسخ‌های احتمال دارد، به‌احتمال‌زیاد و به احتمال خیلی زیاد را انتخاب کرده‌اند را راغب کند برای خریدن ارزهای دیجیتال .

نتیجه عجیب یک تحقیق: نسل جوان آمریکا برنامه‌ای برای خرید ارزهای دیجیتال ندارد

همانگونه که گزارشی که در این اواخرکوین تلگراف بر پایه یک تحقیق انجام‌شده به وسیله ی شرکت امنیت سایبری کسپرسکی (واقع در مسکو) نشان می‌دهد، ۱۹ درصد از مردم جهان تا به امروز اقدام به خرید ارزهای دیجیتال کرده‌اند.

دفتر مدیریت دارایی آمریکایی Fidelity Investments ، در اوایل ماه می هم نتایج پایش جدیدی را منتشر کرد که نشان دهنده ی این میباشد که ۲۲ درصد از سرمایه‌گذاران نهادی هم اکنون صاحب ارزهای دیجیتال میباشند.

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *