Bizdrone

معاملات ارزهای دیجیتال بر روی بلاک چین تلگرام به زودی امکان‌پذیر می‌شود

تلگرام

سرویس‌دهنده‌ کیف پول باتن (Button) که از چندین ارز دیجیتال حمایت می‌کند، به جهت گسترش دادن پذیرش ارزهای دیجیتال بین ۳۰۰ میلیون کاربر این پیام‌رسان، در حال راه‌اندازی یک سرویس رایگان بر روی شبکه باز تلگرام (TON) است.

بر اساس گزارشی از کوین‌تلگراف،  ۶.۶ توکن تستی (آزمایشی) گرام ، به کاربرانی که کیف پول خود را فعال کنند داده خواهد شد.

موسس و مدیرعامل این کیف پول ، الکس سافونوف (Alex Safonov)،  اعتقاد دارد که اهدا نمودن توکن‌های تستی گرام باعث میشود تا مردم  مشتاق گردیدن در پذیرفتن ارزهای دیجیتال با استفاده‌ عملی از مبادله‌ی بدون ریسک دارایی دیجیتال  خواهد بود. وی در ادامه گفت:

 پذیرش گسترده ، بزرگترین مانع پیش‌روی ارزهای دیجیتال ،است و این کاری که ما انجام دادیم باعث میگردد تا به مردم کمک کند تا معامله ارزهای دیجیتال را بدون مبادله پول به آسانی انجام دهند.

علاوه بر این سافونوف به هیاهوی اطراف ارز دیجیتال لیبرای فیسبوک که یک شبکه‌ی پرداختی بر بستر شبکه‌ اجتماعی بزرگی میباشد که قصد دارد تا با برنامه‌ی‌های مسنجر، واتس‌اپ و اینستاگرام ادغام گردد واکنش نشان داد و گفت که علی‌رغم بزرگنمایی بیش از اندازه ی، بدون تجربه‌ی استفاده کردن از سرویس‌های پرداخت‌ ارزهای دیجیتال، باز هم امر پذیرش به تعویق می‌افتد.

مدیر ارشد اجرایی کیف پول باتن، ریچال مک‌کارلی (Rachel McCrary)  گفت:

ترسی در پیرامون دنیای ارزهای دیجیتال وجود دارد که مانع ورود تعداد زیادی از کاربران جدید می‌گردد.

در حالی که کیف پول BUTTON مشغول به راه‌اندازی سرویس کیف پول شخص ثالث خود در بستر تلگرام میباشد، گزارش‌ها حاکیت از آن دارد که باگ‌های فنی منجر به رخنه‌ی اطلاعات از گروه‌های چت تلگرام شده است.

دررابطه با این باگِ  نگرانی ها تشخیص داده شده، کاربران تلگرام هنگ کنگ و فعالان طرفدار دموکراسی را درگیر این مسئله نموده است که ازاینکه اطلاعاتشان در اختیار مقامات چینی قرار بگیرد واهمه دارند.

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *