Bizdrone

مشکلات اصلی بیت کوین چه هستند؟ میلیونر جوان پاسخ می‌دهد

اریک فینمن

با وجود این‌که بیت کوین قدیمی‌ترین، شناخته‌شده‌ترین و کارآمدترین ارز دیجیتال به شمار می آید، هیچ تردیدی وجود ندارد که مشکلاتی دارد که باید  رفع شوند. حالا با پیدایش  ارزهای دیجیتال دیگر که بهتر از بیت کوین به نظر می آیند، این مسائل زیر ذره‌بین قرار گرفته‌اند و بیش از پیش دیده می‌شوند. به اعتقاد اریک فینمن (Erik Finman)، میلیونر ۲۰ ساله‌ی بیت کوین که از سن ۱۲ سالگی سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال را شروع کرده، بیت کوین چهار مشکل ریشه ای دارد که اگر رفع نشوند موجب نابودی آن خواهند شد.

به گزارش از اتریوم‌ورلدنیوز، اریک فینمن، یلیونر نوجوان گفته است که بیت کوین، پرچم‌دار ارزهای دیجیتال، نیازمند آن است که بعضی از مشکلات خود را حل کند، در غیر این صورت دوام نخواهد آورد. این مشکلات عبارتند از: کارمزد بالای تراکنش‌ها، پیچیدگی کاربرد و استفاده، سرعت پردازش پایین تراکنش‌ها و اختلافات موجود بین تیم‌های توسعه‌ی آن.

مرگ بیت کوین در بلند مدت؟

اریک فینمن، با وجود آن که درک بالایی در این مورد  دارد و زمان زیادی است که در بیت کوین سرمایه گذاری کرده است، دسامبر سال گذشته گفت که او معتقد است، بیت کوین «مرده بلند مدت» است ولی ارزهای دیجیتال در کل همیشگی خواهند بود.

اریک فینمن، میلیونر نوجوان حوزه‌ی ارزهای دیجیتال

به اعتقاد فینمن بیت کوین در صورتی از بین نخواهد رفت که:

  • مشکل سرعت رفع گردد
  • مشکل کارمزدهای تراکنش‌ رفع گردد
  • افراد بالا دست و قدرتمند، دست از تفکرات قدیمی خود بردارند
  •  مهم‌ترین و اساسی ترین مشکل، تسهیل استفاده از بیت کوین برای کاربران جدید است

هیچ‌ یک از این ادعاها چیزی جدیدی نیستند و اختلاف زیادی در مورد  آن وجود ندارد به دلیل اینکه بلاک چین بیت کوین، تحت تأثیر بعضی مسائل از جمله عملکرد و جامعه‌ی خودش می باشد.

ادامه دادن به نگهداری بیت کوین

فینمن اکنون تقریباً ۲۰ ساله است و زمانی که ۱۲ ساله بود، از طریق ارزهای دیجیتال به ثروت رسید. این موضوع به زمانی بر می‌گردد که مادربزرگش به او ۱,۰۰۰ دلار هدیه داد. او این پول را در ارز دیجیتال ارزان‌قیمت و نوظهور بیت کوین سرمایه‌گذاری کرد.

اریک فینمن: بدون تعارف، عاشق پول هستم
اریک فینمن: بدون تعارف، عاشق پول هستم

اریک فینمن سال‌هاست که در حال انجام معامله عای متعدد می باشد  و برای رساندن بیت کوین‌های خود به اندازه مشخصی برنامه‌ریزی کرده است. ارزش این دارایی‌ها به قیمت روز، ۳.۶ میلیون دلار می باشد و برخلاف تصوراتی که دارد، همچنان آن‌ها را حفظ کرده است.

علت این کار، آن است که او معتقد است، بیت کوین چندین بار دیگر نیز دچار نوسان های شدیدی خواهد شد و این موضوع موجب می شود که او و دیگر تریدرهای باهوش  پول زیادی به دست بیاورند. از نظر او قیمت بیت کوین دو و یا سه بار دیگر دچار جهش بلند خواهد بود.

تفسیر

به گفته سایت اتریوم‌ورلدنیوز، درباره دو موضوع حق با اریک فینمن می باشد. یکی آن که بیت کوین باید بعضی از مشکلات اساسی خودش را حتما رفع  کند و خرید، نگهداری و داشتن بیت کوین هم اکنون ایده‌ی خوبی می باشد. حل این مشکلات موجب می‌شود تا بیت کوین به ارز بهتری تبدیل شود و در تمام رقابت‌های پیش رو پیروز شود. اما اینکه به فینمن می‌گوید باید تنها بیت کوین را خرید و نگهداری کرد در ارز بودن آن تناقض ایجاد می‌کند به دلیل اینکه ارز باید خرج شود.

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *