Bizdrone

قیمت بیت کوین بین ۷,۰۰۰ تا ۱۰,۰۰۰ دلار تثبیت خواهدشد

Mike Novogratz Doubles Down on 10000 Bitcoin

 

بنا به صحبتهای مایکل نووگراتز، بیت کوین در محدوده‌ی فعلی ۷,۰۰۰ تا ۱۰,۰۰۰ دلار تثبیت قیمت می‌شود؛ او بالا رفتن قیمت اخیر بیت کوین را به قابل پذیرش بودن ارزهای دیجیتال در بین رسانه‌های بزرگ دنیا ربط  داده است.

به گفته ای از Fxstreet، مدیر اجرایی کمپانی وهمچنین بنیان گذار Galaxy Digital، مایکل نووگراتز، در کنفرانس تلفنی که  با بلومبرگ داشت از احتمال نتغییربیت کوین در محدوده‌ی ۷,۰۰۰ تا ۱۰,۰۰۰ دلاری خبر داد.قیمت بیت کوین بین ۷,۰۰۰ تا ۱۰,۰۰۰ دلار تثبیت می‌شود

نوگراتز درآمد سه‌ ماهه‌ی شرکت خود را مورد بحث قرار داد و در مورد قیمت پیش‌بینی قیمت بیت کوین گفت که با گذر زمان، این احتمال میرود که قیمت بیت کوین در جایی بین ۷,۰۰۰ دلار تا ۱۰,۰۰۰ دلار تثبیت شود.

بنا برگزارش بلومبرگ، نووگراتز این بازار صعودی را به پذیرفتن ارزهای دیجیتال به وسیله ی جریان اصلی رسانه، پتانسیل تکنولوژیبلاک چین برای استفاده کردن در وال‌استریت وکمپانی‌های دیگری که به این تکنولوژی مربوط هستند را با یکدیگرمرتبط می‌کند. برای نمونه مایکروسافت از بلاک چین بیت کوین به‌ جهت هویت‌سنجی مدیران استفاده می‌کند و فیس‌بوک در حال ایجاد نمودن ارز دیجیتال خود است. او در این رابطه می‌گوید:

همانطور که مطلع هستید دررابطه با ارزهای دیجیتال از فاز آزمون و خطا بیرون آمده ایم ؛ آیا این یک واقعیت است؟ یا حباب اقتصادی گل لاله است؟ ارزهای دیجیتال به‌ قسمت با اهمیتی از زیرساخت‌های مالی مصرف‌کنندگان مبدل خواهد شد.

قابل به ذکر است که: در سه ماهه‌ی نخستین ۲۰۱۹ تا ۳۱ مارس، کمپانی گلگسی دیجیتال، درامد ۱۲,۹ میلیون دلار را به خود اختصاص داد. اگرکمی به عقب برگردیم متوجه خواهیم شد که این کمپانی در سه ماهه‌ی ابتدایی سال گذشته میلادی ۱۳۴ میلیون دلار ضرر و زیان دید. سود این کمپانی بستگی به بالا رفتن ارزش دارایی‌های دیجیتال دارد.

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *