Bizdrone

قهرمان فیلیپینی بوکس ارز دیجیتال خود را عرضه می‌کند

بوکس

در حال حاضر  که تب و تاب ارزهای دیجیتال فراوان شده، از هر سمت و سویی صحبت ازبه راه‌اندازی  و ساخت آن‌ها می‌شنویم. این بار نوبت به «مانی پاکیائو» (Manny Pacquiao)، قهرمان بوکس فیلیپین، رسیده که ارز دیجیتال خود را عرضه کند.

بر اساس گزارش  «کوین تلگراف»، روز قبل (۱۰ شهریور)، در روزنامه SCMP، اینچنین نوشته شده است که بوکسور فیلیپینی که هم اکنون دستی هم در موسیقی  و سیاست  دارد، قرار است تا ارز دیجیتال مخصوص به خود را عرضه نماید. او در پروژه خود از پشتیبانی حامیانی همچون «شیخ خالد بن زاید آل نهیان»، از اعضای خانواده امیر ابوظبی و «مایکل اوون»، بازیکن اسبق لیورپول و تیم ملی انگلستان، بهره می‌برد.

قرار بر این شده است که توکن‌های Pac  در صرافی GCOX عرضه گردند. توسط این توکن‌ها، طرفداران پاکیائو قادر خواهند بود که برای خرید کالاهای تبلیغاتی و تعاملات با وی در شبکه‌های مجازی از این توکن‌ها استفاده کنند.

مدیرعامل صرافی سنگاپوری GCOX، «جفری لین»، در صحبت‌های خود اینچنین می‌گوید:

این توکن‌ها  فقط برای اینکه پول جذب کنند نمیباشند ، بلکه  توسط آنها قرار است تا یک اکوسیستم توکنی ایجاد گردد.

در حال حاضر پاکیائو  از اعضای مجلس سنای فیلیپین و مقام‌دار بکس سبک‌وزن WBA  میباشد.

سلبریتی‌های بیشتری در پی عرضه ارزهای دیجیتال خود میباشند

پیش از این کوین تلگراف گزارش کرده بود که «جیسون درولو»  هم نیز برای عرضه نمودن ارز دیجیتال مخصوصی در این پلتفرم برنامه هایی دارد. درولو از خواننده‌ها و ترانه سراهای مشهور آمریکایی میباشد.

مسئول روابط عمومی GCOX ، «ایوان انگو» در آن زمان گفت:

لازم است که ما از ستاره‌های با استعداد و در چندین زمینه گوناگون در GCOX صفی را ایجاد کنیم. از سمت دیگرهم میتوان گفت قطعا جیسون آخرین موسیقی‌دانی نخواهد بود که به ملحق می‌شود.

در وایت پیپر (اوراق سفید) GCOX  این چنین آمده است که این فناوری بر پایه بلاک چین Acclaim ساخته شده و در پی این است  تا در قسمت های مختلفی از حوزه فعالیت‌شان به آنها کمک کند.

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *