Bizdrone

فقط در این سه ماه با خرید بیت کوین ضرر می‌کردید؛ ۱۲۲ ماه سود!

بیت کوین

بنا به گزارش وب‌سایت newsbtc، چیزی در حدود ۱۲۵ ماه است که بیت کوین معامله می‌شود؛ بغییر از این سه ماه، خریدن این ارز دیجیتال در این ۱۲۵ ماه همیشه همراه با سود بوده است. مطابق این گزارش، خریدن بیت کوین از سال ۲۰۱۰ تا به امروز بیشتراز ۱۹۴,۰۰۰,۰۰۰ درصد (۱۹۴ میلیون درصد) سودآوری داشته و در بین پربازده‌ترین دارایی‌هایی  که تا به امروز وجود داشته قرار گرفته است .

۱۲۲ ماه سود!

طی ۱۲۵ ماه که گذشت، خریدن بیت کوین در ۱۲۲ ماه همراه با سود بوده است

برای همگان آشکار است  که بیت کوین پتانسیل بالایی در سودآوری برای سرمایه‌گذاران دارد. افرادی که در این فناوری جدید سرمایه‌گذاری بلند مدت انجام دادند، نتیجه ی صبرشان را با سودهای بسیار زیاد دریافت کرده‌اند.

در طی این ۱۲۵ ماه  که بیت‌ کوین وجود دارد، تنها خرید در سه ماه با ضررهمراه شده است. بجز این سه ماه، در تمام مدت ۱۲۲ ماه گذشته، اگر بیت کوین خریداری میکردید، بدون شک امروز در سود بودید، هر چندکه این سود میتوانست خیلی کم یا خیلی زیاد باشد!

فقط در این سه ماه با خرید بیت کوین ضرر می‌کردید؛ 122 ماه سود!

بیت کوین ۱۲۵ ماه سن دارد…

اگر شما در ۱۲۲ ماه از این ماه‌ها که گذشت بیت کوین خریداری میکردید و آن را نیزنگه می‌داشتید، قطعاالان شما در سود بودید.

حرکت رو به بالای  بیت کوین در سال ۲۰۱۷، باعث ایجاد برور احساسی به نام ترس از دست دادن (FOMO) در بین سرمایه‌گذاران شد و خیلی از افراد بدون اینکه  آگاهی راجب آن دارایی داشته باشند اقدام به خرید جنون‌آمیز کردند.بعد از ترکیدن حباب بیت کوین در دسامبر ۲۰۱۷، یکی از بلند مدت ترین روندهای نزولی تاریخ این ارز دیجیتال شروع شد. این اتفاق باعث شد که تعداد زیادی از سرمایه‌گذاران، بدون داشتن هیچگونه شناختی بر روی ارزهای دیگر (آلت‌کوین‌ها) سرمایه‌گذاری کنند که این هم نهایتا  منجر به سقوط ۸۰ تا ۹۹ درصدی قیمت برخی از آلت‌ کوین‌ها شد.

 خرید ن بیت کوین در طی این سه ماه اشتباه بود:

۱- در دسامبر ۲۰۱۷، که بیت کوین به اوج قیمت خود رسید (خریدن در قیمت ۹,۰۰۰ تا ۱۹,۰۰۰ دلار).

۲- در ژانویه‌ی ۲۰۱۸ که بیت کوین نزول کرده و مجددا به سطح های بالا رسیده بود (خرید ن در قیمت ۹,۰۰۰ تا ۱۷,۰۰۰ دلار)

۳- در فوریه‌‎ی ۲۰۱۸ که قیمت بیت کوین به ۶,۰۰۰ دلار رسیده ولی مجددا  با بالا رفتن قیمت سریع خود تا ۱۰,۰۰۰ دلارصعود کرده  بود (خریدن در قیمت ۹,۰۰۰ تا ۱۰,۰۰۰ دلار)

حدودا خرید بیت کوین بجز دراین سه ماه همیشه با سود همراه بوده است؛ در حال حاضر قیمت بیت کوین به  چیزی در حدود ۹,۰۰۰ دلار نزدیک شده است؛ مطابق با قیمت لحظه‌ی سایت ارز دیجیتال، تا به امروز پادشاه ارزهای دیجیتال رویه مثبتی را از خود نشان داده است.

با توجه کردن به قیمت نزدیک به ۱۰,۰۰۰ دلار، از نگاه بسیاری از افراد میتوان گفت، این نقطه مجددا باعث شروع یک دوره ترس از دست دادن خواهد شد.

قیمت سالانه‌ی بیت کوین: فقط دارای ۲ شمع قرمز در ۸ سال

اگر به منظره ی دیگری به عملکرد بیت کوین در بلند مدت نگاه کنیم، نشان می‌دهد که در طی این هشت سال  گذشته تنها دو شمع قرمز داشته‌ایم.

شمع‌های سبز از سال ۲۰۱۰ تا به امروز نشان دهنده  بیش از ۱۹۴ میلیون درصد سود هستند و بادر نظرگرفتن این‌که بیت کوین هنوز هم یک فناوری جدید است، می‌تواند توانایی زدن رکوردهای بالاتر را نیزداشته باشد.

فقط در این سه ماه با خرید بیت کوین ضرر می‌کردید؛ 122 ماه سود!

۱۹۴,۴۰۹,۷۱۰ درصد سود در ۸ سال…

تنها دو کندل سالانه‌ی قرمز…

چیزی خوب تراز این به من نشان دهید

همانگونه که در نمودار بالا نشان داده شده است، بیت کوین در نمودار سالانه‌ی خود دو شمع قرمز داشته است که پس از دو کندل به بالای شمع قرمز اول خود رسیده است؛ و اکنون در سال ۲۰۱۹ با کندل سبز خود تلاش میکند کندل قرمز سال ۲۰۱۸ را جبران کند.

اگر بیت کوین مجددا موفق شود که این بازار نزولی مربوط به خود را جبران کند، آن مدت سه ماهی که خریدن بیت کوین همراه با ضرر بود نیز در مدت کمی به سود تبدیل می‌شود؛ این به آن معناست که بیت کوین  به تنها دارایی تبدیل می‌شود که خریدن آن در هر زمانی میتواند منجر به سود شود.

البته باید به این موضوع توجه داشت که  در این گزارش تنها سود دلاری بیت کوین  مورد بررسی قرار گرفته است. با توجه به اینکه  قیمت ریالی بیت کوین، این ارز دیجیتال در این ماه به بیشترین قیمت خود رسیده است. نشان دهنده ی این است  که بیت کوین یک ذخیره ارزش فوق‌العاده هم هست که می‌تواند به خوبی از پایین آمدن  ارزش سرمایه‌ها جلوگیری کند.

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *