Bizdrone

صرافی کوین‌بیس EOS را اضافه می‌کند

ایاس

بر اساس اطلاعیه ای در تاریخ ۳۰ می (۹ خرداد) منتشر شد  و همچنین طبق گزارش کوین تلگراف ، صرافی آمریکایی ارز دیجیتال و خدمات کیف پول کوین‌بیس (Coinbase)، پشتیبانی از ایاس (EOS) را به خدمات خود اضافه کرد.

گزارش‌ها نشان دهنده  آن است که این صرافی از خدمات مربوط به خرید و فروش و سپرده‌گذاری ایاس در تمامی  حوزه فعالیت خود به استثنای نیویورک و بریتانیا پشتیبانی خواهد کرد.

در این اطلاعیه همچنین گفته شده است که هیچ کارمزدی برای تراکنش‌های ایاس وجود ندارد؛ در عوض این هزینه در منابع محاسباتی، همچون مالیات بر RAM ،CPU  و یا پهنای باند پرداخت می‌شود.

کاربرانی که این شبکه را اداره می‌کنند با مشارکت در توان محاسباتی که برای اجرای تراکنش‌ها نیاز است، ایاس دریافت می‌کنند.

بعد از اضافه شدن ریپل در ماه فوریه، ایاس یکی از ارزشمندترین ارزهایی است که جدیدا به این صرافی اضافه شده است. حجم بازار این ارز دیجیتال در حال حاضربیشتر از ۷.۵ میلیارد دلار است.

صرافی کوین‌بیس EOS را اضافه می‌کند

 

اضافه بر آن کوین‌بیس  اخیرا پشتیبانی از دو توکن دیگر، یعنی ارزهای دیجیتال باثبات دای (DAI) و یو‌اس‌دی کوین (USD Coin) را به خدمات خود اضافه کرد.

در اوایل ماه می، کوین‌بیس با اعلام پشتیبانی از خرید و فروش در بیش از ۵۰ حوزه فعالیت جدید و برگزاری یک برنامه آموزشی مربوط با پرداخت‌های خرد ارز دیجیتال با نام کوین‌بیس ارن (Coinbase Earn) که در بیش از ۱۰۰ کشور در دسترس می باشد، ارائه خدمات جهانی خود را توسعه داد.

به تازگی،مدیر ارشد بخش تجاری به نام  امیلی چوی (Emilie Choi)، داده و بین‌الملل کوین‌بیس تایید کرد که هم اکنون معاملات غیرمتمرکز در دستور کار این صرافی قرار ندارد.

امیلی چوی در رابطه با عوامل بازدارنده و مسائلی که باعث جلوگیری از راه‌اندازی صرافی غیرمتمرکز کوین‌بیس می‌شوند توضیح داد و گفت:

ما باید از این‌که اگر قرار است یک صرافی غیرمتمرکز ارائه دهیم، این کار را به روشی بی‌خطر، امن و سازگار انجام می‌دهیم، اطمینان حاصل کنیم.

تصور می‌کنم که هم اکنون شفافیت و وضوح قابل قبولی در رابطه با نحوه و چگونگی کار کردن آن وجود ندارد.

ما معتقدیم این فضا جالب است، اما در این لحظه به صورت جدی روی آن سرمایه‌گذاری نمی‌کنیم.

معمولا اضافه شدن ارزهای دیجیتال به کوین‌بیس موجب رشد شدید قیمتی کوتاه مدت می‌شود که به نظر می آید برای ایاس هم این اتفاق افتاده است. در زمان نگارش این خبر، هر واحد ایاس با حدود ۱۲ درصد رشد نسبت به ۲۴ ساعت گذشته با قیمت حدود ۸.۳ دلار معامله می‌گردد.

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *