Bizdrone

شرکت استخراج بریتانیایی از افزایش ۲۴ درصدی سود ماینینگ در ماه گذشته خبر داد

استخراج

 آرگو بلاک‌چین (Argo blockchain)،که یک شرکت بریتانیایی استخراج بیت کوین است، طی گزارش جدیدی که در تاریخ ۲ جولای ( ۱۱ تیر) منتشر شد، اعلام کرد که  در سه ماهه دوم سال جاری عملکرد خیلی بهتری ازآنچه که  فکرش را میکرده داشته است.

به نقل از کوین‌تلگراف، آرگو که قبل از این گفته بود از افزایش قیمت بیت کوین و نیزتغییرآن سود برده، او همچنین در گزارش تازه ی خود مدعی شده است که  درآمدش از برآوردهای قبلی خوب تراست و این روند بالا رفتن ادامه‌دار خواهد بود.

بر اساس گزارش منتشر شده، این شرکت انتظار دارد ۱۶۱ بیت کوین که با توجه به قیمت ۱۰,۸۰۰ دلاری بیت کوین در تاریخ ۳۰ ژوئن (نهم تیر ماه سال جاری)، معادل ۱.۳۸ میلیون پوند دارایی دیجیتالی است، تولید کند.

این رقم بیانگر صعود ۱۰۱ درصدی درآمد استخراج نسبت به ماه می شرکت آرگو بلاک‌چین و حاشیه سود استخراج  که چیزی در حدود ۸۱ درصد است میباشد. این شرکت بر این اعتقاد است که یکی از فعال ترین شرکت‌های استخراج‌ بیت کوین میباشد.

با این وجود که قیمت بیت کوین در این اوخر با کاهش قابل توجهی به زیر قیمت ۱۰,۰۰۰ دلار نیز روبه رو شده ، اما این شرکت استخراج گزارش‌هایی از سود بسیار زیاد و موفقیت فراوان خود در ماه‌های اخیر از آوریل منتشر کرده است.

بر پایه ی گزارشی که قبلاً بر روی ارز دیجیتال منتشر شد، بازار استخراج ارزهای دیجیتال به خاطر افزایش قیمت بیت کوین و وجود شرکت‌هایی که  به فعالیت در این حوزه با استفاده از روش‌های کارآمدتری تمایل دارند، رقابتی‌تر از همیشه است و اشتیاق خرید دستگاه‌های استخراج نسبت به گذشته  بیشتر شده است.

شرکت استخراج بریتانیایی از افزایش 24 درصدی سود ماینینگ در ماه گذشته خبر داد

در روز دوشنبه (۱۰ تیر)، خبر خرید ۵,۰۰۰ دستگاه ماینر ای‌سیک توسط  شرکت استخراج آلمانی نورثرن بیت‌کوین (Northern Bitcoin)، که در راستای بخشی از برنامه توسعه خود بود را تایید کرد. و همچنین شرکت آرگو  ۲,۵۰۰ واحد دستگاه استخراج را تا پایان سه ماهه سوم سال ۲۰۱۹ تحویل خواهد گرفت.

در این گزارش آمده است:

 با افزایش قیمت بیت کوین میزان بهره‌برداری از سخت‌افزارهای موجود در حال استخراج بهبود یافته است و شاهد رشد تقریبا ۲۴ درصدی از زمان آخرین به‌روزرسانی عملیاتی که در تاریخ ۳ ژوئن ۲۰۱۹ (۳ خرداد) اتفاق افتاده است، نشان می‌دهد.

مدیرعامل این شرکت ، مایک ادواردز (Mike Edwards) خاطر نشان کرد که :

در نهایت، ما با قدرت زیاد برای رسیدن به رشد بالاتر و بهبود بهره‌وری استخراج، وارد سه ماهه سوم سال می‌شویم.

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *