Bizdrone

سرویس وا‌م‌دهی ارزهای دیجیتال بایننس راه‌اندازی شد

بایننس

یکی از بزرگترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال در جهان بایننس میباشد که از نظر حجم معاملات، یک کسب‌وکار اعطای وام برای جلب توجه سپرده‌گذاران راه انداخته است.

بر اساس گزارشی از «کوین دسک»، بایننس در روز دوشنبه (۴ شهریور) در اطلاعیه‌ای اعلام نمود که ثبت نام در سرویس «وام‌دهی بایننس» از ۲۸ آگوست (۶ شهریور) ساعت ۹:۳۰ به وقت تهران فعالیت خود را شروع خواهد کرد و مشتریانی که سریع تر در این طرح ثبت‌نام کنند می‌توانند زودتر از امکانات و خدمات این سرویس استفاده نمایند.

در آغاز فعالیت این سرویس، کاربران می‌توانند ارزهای USDT (ارزی دیجیتال با پشتوانه دلار)، اتریوم کلاسیک و BNB را با نرخ سود مشخص تحت اختیار دیگران قرار بدهند. پرداخت سود سپرده‌ها از ۲۹ آگوست (۷ شهریور) تا ۱۱ سپتامبر (۲۰ شهریور) صورت خواهد گرفت. نرخ سود سالیانه برای وام‌ها با سررسید ثابت ۱۴ روزه، برای اتریوم کلاسیک، BNB و USDT به ترتیب  ۷ ، ۱۵و۱۰ درصد خواهد بود.

بایننس محدودیت‌هایی برای ورود توکن‌ها به این سرویس لحاظ نموده  است. این محدودیت‌ها برای اتریوم کلاسیک ۲۰,۰۰۰ سکه ، BNB، دویست هزار سکه، برای USDT، پنج میلیون سکه میباشد در حالتی که این محدودیت‌های که از آنها نامبرده شد پر شوند، سود پرداختی بایننس برای  اتریوم کلاسیک ،BNB و USDT به ترتیب ۵۳، ۱,۵۵۰، ۱۹,۱  واحد خواهد بود؛ این مقدار سکه در زمان نگارش خبر ارزشی معادل  با ۵۰,۰۰۰ دلار دارند.

هر حساب کاربری در بایننس فقط قادر  است تا مقدار محدودی ارز اعطا کند؛  و این  به آن معنا است که هر حساب‌ کاربری می‌تواند  ۱,۰۰۰ واحد اتریوم کلاسیک ، ۵۰۰ واحد BNB و ۱ میلیون واحد USDT  وام اعطا نماید.

سرویس وا‌م‌دهی ارزهای دیجیتال بایننس راه‌اندازی شد

علاوه بر این نیز، پلتفرم تبادلات مارجین بایننس که  در این اواخر راه اندازی شده است ، از اشخاصی که BNB و USDT قرض می‌گیرند سود سالانه‌ی ۱۰۹ و ۱۰.۰۳۷۵ درصدی دریافت می‌کند.

ساعاتی پیش از اعلام کردن  خبر شروع خدمات وام‌دهی، بایننس در وب‌سایت خود اینگونه اعلام نمود که از تاریخ ۲۷ آگوست (۵ شهریور) نرخ سود سالیانه مارجین در رابطه با  اتریوم کلاسیک، از ۷.۳ درصد به ۱۴.۶ درصد افزایش پیدا خواهد کرد.

علاوه بر این نیز بایننس اعلام نمود که به طور دائم در حال بررسی کردن ارزهای جدید  و همچنین توکن ها برای اضافه نمودن به محصولات پشتیبانی شده در سرویس وام‌دهی خود میباشد. بررسی این ارزها و توکن ها نیز به تقاضای کاربران بستگی خواهد داشت ؛ در روز دوشنبه هر هفته ارزهای جدید اعلام شده  و روز چهارشنبه همان هفته قابل ثبت نام‌ خواهند بود.

با توجه به صحبت‌های  مدیرعامل بایننس، «» در رویدادی که در این اواخر در لندن برگزار شد، شروع به کار سرویس وام‌دهی این صرافی آنقدرها هم  از ذهن دور نبود.  چانگپنگ ژائو در صحبت‌های خود که در لندن  برگزار شده بود از اواسط آگوست (مرداد و شهریور) به‌عنوان تاریخ عرضه  نمودن این خدمات نام برده بود.

عرضه  نمودن سرویس وام‌دهی بایننس قسمت دیگری از برنامه‌های توسعه کسب‌وکار آن میباشد که در پی ارائه کردن  تبادلات مارجین در ماه جولای (مرداد)، کار خود را شروع کرد. علاوه بر این ، این شرکت اعلام نموده است که  در آینده ی خیلی نزدیک  قراردادهای آتی را هم به پلتفرم خود اضافه خواهد کرد .

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *