Bizdrone

تیم دراپر: تا سال ۲۰۲۳ پنج درصد سرمایه دنیا به بیت کوین اختصاص می‌یابد

تیم دراپر

تیم دراپر، سرمایه‌گذار بزرگ بیت کوین روز پیش در مصاحبه‌ای با «فاکس بیزینس» اعلام کرد که بیت کوین تا سال ۲۰۲۳، پنج درصد از کل بازارهای جهانی را به خود اختصاص می دهد. در ادامه با ارزدیجیتال همراه باشید.

در این مصاحبه که در حاشیه کنفرانس «سالت» (Salt) در شهر لاس‌وگاس برگزار شد، تیم دراپر که به‌واسطه حمایت‌های قوی خود از بیت کوین شهرت دارد، گفت که بیت کوین، بزرگ‌ترین ارز دیجیتال جهان، با افزایش قیمت بسیار زیادی در سال‌های آینده مواجه خواهد شد:

این اتفاق رخ می‌دهد زیرا من به آن ایمان‌ دارم. چیزی حدود چهار سال آینده شاهد آن خواهیم بود و بیت کوین پنج درصد بازارهای موجود در کل کره زمین را تسخیر می‌کند.

این [بیت کوین] یک ارز بهتر است. آزاد، غیرمتمرکز و شفاف. همه می‌دانند که بر روی بلاک چینچه اتفاقی میافتد.

بر اساس گزارش خبرگزاری‌های متعدد، بازار صعودی بیت کوین در سال ۲۰۱۹ باقدرت کار خود را ادامه می‌دهد این در حالی می باشد که این ارز با گذشتن از مرز هفت هزار دلار به بالاترین قیمت از نوامبر سال پیش رسیده است.

بلاک چین
بلاک چین

تیم دراپر ضمن تفهیم کردن نشان تجاری جدیدش که به تولید جوراب و کروات‌هایی با طرح بیت کوین می‌پردازد، گفت که رؤیای ایجاد شرکتی را در سر دارد که به‌شکل کامل به بیت کوین وابسته است و تمام تراکنش‌های آن بر بستر بیت کوین انجام می‌گیرند:

دوست دارم که در نهایت سرمایه‌هایم را جایی ببرم که با بیت کوین سرمایه‌گذاری کنم و با بیت کوین به همه پول بدهم. حقوق متصدیان و کارمندان نیز با بیت کوین پرداخت شوند و سرمایه‌گذاران هم سودشان را با بیت کوین دریافت کنند. زیرا در این صورت نه حسابدار لازم دارم، نه دفترداری، نه قانون و علاوه بر آن  مسئولیت نگه‌داری هم بر عهده من نخواهد بود و همه‌چیز [به‌خودی‌خود] حل می‌شوند.

دراپر که از سرمایه‌گذاران و حامیان «تزوس» (tezos)، پلتفرم اپلیکیشن های غیرمتمرکز و قراردادهای هوشمند می باشد، به دلیل پیش بینی‌های اغراق‌آمیز خود در رابطه با قیمت بیت کوینمشهور است. تا جایی که قبل تر و در ماه نوامبر سال ۲۰۱۸، اعلام کرده بود که بیت کوین تا سال ۲۰۲۳ به قیمت ۲۵۰ هزار دلار خواهد رسید.

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *