Bizdrone

تحلیلگر ارز دیجیتال از وجود یک باگ ۵ ساله در پلتفرم تریدینگ ویو خبر داد

باگ

مطابق با توییتی که در ۱۳ ژوئن (۲۳ خرداد) به وسیله ی کاربری به نام Cryptoteddybear که ادعا می‌کند تحلیل کننده ی معتبر امواج الیوت است، منتشر شد؛ ابزار تحلیل تکنیکال سطوح اصلاحی فیبوناتچی در سرویس شناخته‌‎شده و محبوب تحلیل نمودار تردینگ‌ویو (TradingView) دارای یک باگ ۵ ساله میباشد.

امواج الیوت قاعده‌ای در تحلیل تکنیکال میباشد که برای پیش‌بینی کردن حرکت های بعدی یک دارایی در بازارهای مالی از ان استفاده می‌شود.

به نقل از کوین‌تلگراف، این تحلیل‌گر با توجه به ویدئویی که در یوتیوب آپلود کرد اینگونه توضیح می‌دهد که این ابزار در نمودارهای لگاریتمی، محاسبات را به شکل خطی انجام می‌دهد. او همچنین اضافه کرد که این مساله برای معامله‌گران امواج الیوت دارای اهمیت زیادی است.

اکانت رسمی توییتر تریدینگ‌ویو، شرکتی که مسئولیت خدمات نمودارها را بر عهده دارد ،در توییتر در پاسخ به  کاربری که این ادعا را  اعلام کرد بود گفت که این مساله مورد بررسی قرار گرفته است. کاربر Cryptoteddybear  نیز در واکنش به پاسخ این شرکت اینگونه نوشت:

سپاسگزارم که بالاخره این موضوع را جدی گرفتید.

گزارش‌های ابتدایی این باگ، ۵ سال قبل (ماه نوامبر ۲۰۱۴) بر روی پلتفرم منتشر شده بود که این شرکت از آن  همان وقت، به این خطا توجه ی نکرده و آن را نادیده گرفته است.

تحلیلگر ارز دیجیتال از وجود یک باگ 5 ساله در پلتفرم تریدینگ ویو خبر داد

                              خطای ۵ ساله‌ای که به دلیل آن محاسبات سطوح فیبوناچی در مقیاس لگاریتمی، به شکل خطی انجام می‌شود

در تاریخ ۳ ژوئن ۲۰۱۷ نیز گزارش دیگری  بر روی همان پلتفرم  که مربوط  به این موضوع بود مطرح شد، و تردیدنگ ویو در جواب به گزارش این اشکال اینچنین نوشت:

شما کاملا درست می‌گویید. ما برای از میان بردن این مشکل برنامه‌ریزی‌هایی را انجام دادیم. بابت یادآوری کردن این موضوع سپاسگزاریم.

با این حال این مشکل  همچنان وجود دارد و متاسفانه هنوز حل نشده است . کاربر Cryptoteddybear اینچنین ادعا می‌کند که یکی از نمایندگان شرکت به او گفته است  که از متخصصان در خواست کرده تا حل کردن مشکل مورد نظر را اولین و اصلی ترین اولویت خود قرار دهند.

تردیدینگ‌ویو یکی از پلتفرم‌هایی میباشد که در این اواخر شاخص CIX100 مبتنی بر هوش مصنوعی را برای ۱۰۰ ارز دیجیتال و توکن برتر را به سرویس خود اضافه کرده است.

در نخستین روزهای ماه جاری، شرکت تحلیل ارز دیجیتال کوین‌متریکز (Coin Metrics)، اعلام نمود که شرکت شاخص دارایی‌های دیجیتال Bletchley Indexes را به خدمت خود گرفته است و همچنین این هدف را دارد که شاخص‌های بتای هوشمند ارز دیجیتال را هم راه‌اندازی کند.

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *