Bizdrone

تتر اشتباهی ۵ میلیارد USDT صادر کرد و بلافاصله آن‌ها را سوزاند!

بلاک چین

 براساس  گزارش «وال آلرت» در صفحه توییترش، «تتر» سریعاً و بعد از ایجاد ۵ میلیارد واحد USDT، آنها را از بین برد. در ادامه با ارزدیجیتال همراه باشید.

به نقل از کوین تلگراف و بر اساس حساب توییتر وال آلرت (Whale Alert) که پوشش دهنده ی اخبار تراکنش‌های بزرگ ارزهای دیجیتال میباشد، تعداد پنجاه میلیون توکن USDT، توسط پروتکل «اومنی» (Omni) و بر روی بلاک چین بیت کوین، از صرافی «پولونیکس» به‌حساب خزانه تتر انتقال داده شده است. این حساب توییتری نیزاعلام کرد که خزانه تتر به ایجاد پنج میلیارد توکن USDT بر روی بلاک چین تتراقدام نموده است. این در حالی میباشد که توکن های ایجادشده  بودند سریعاً به وسیله ی تتر نابود شدند.

تتر اشتباهی 5 میلیارد USDT صادر کرد و بلافاصله آن‌ها را سوزاند!

بعدازآن بود که  در همان زنجیره تتر مجدداً پنجاه میلیون USDT را  ایجاد و ۴.۵ میلیارد توکن را نابود و نهایتاً ۵۰ میلیون توکن USDT را به کیف پولی که اینگونه به نظر می‌رسد که به پولونیکس متعلق است، ارسال نمود.

«پائولو اردوینو»، که مسئول بخش فناوری تتر میباشد، در توییتی اعلام نمود که این شرکت قصد داشته است که ۵۰ میلیون توکن USDT مبتنی بر اومنی را انتقال بدهد که به طور غیر عمد وسهواً یک عدد به انتهای این رقم اضافه شده است. پولونیکس هم در توییتر ضمن تائید کردن این خبر اینچنین نوشت:

حرف پائولو کاملا درست میباشد. این اتفاق بعد از آنکه  پولونیکس قصد از بین بردن توکن های USDT  را داشت رخ داد و در این زمینه از تتر کمک خواست. مقدار اشتباهی از USDT به‌ شکل کاملا تصادفی به وجود آمد و بعد این اشتباه با اصلاح رقم، رفع گردید.

«کوین تلگراف»، در اوایل هفته جاری، اعلام کرد که «متروپولیتن بانک» نیویورک، تمامی حساب‌های خود را که با تتر مرتبط میباشند را ببسته است. این اقدام بعد ازآن انجام شد که بانک متروپولیتن درخواست‌های قانونی را مبنی بر این اقدام دریافت نموده بود.

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *