Bizdrone

بنیان‌گذار اتریوم: مقیاس پذیری شبکه در کمتر از دو سال ۱۰۰۰ برابر می‌شود

اتریوم

یکی از بنیان‌گذاران اتریوم به نام جوزف لوبین (Joseph Lubin) گفت که بلاک چین اتریوم، طی ۱۸ الی ۲۴ ماه، ۱,۰۰۰ برابر مقیاس‌پذیرتر خواهد شد. وی در مصاحبه‌ای با کوین‌تلگراف در مورخ ۱۱ می (۲۱ اردیبهشت) این ادعا را بیان کرد.

لوبین تاکید کرد که گسترشی که چنین افزایش قابل ملاحظه‌‌ای در مقیاس‌پذیری‌ را برای اکوسیستم به ارمغان خواهد آورد، اتریوم ۲ می باشد که سرنیتی  (Serenity) نیز نامیده می‌شود.

او درباره با این خبر توضیح داد که این پروژه به ۴ فاز تقسیم خواهد شد و ۸ گروه  هم اکنون در حال توسعه کلاینت‌هایی برای زنجیره جدید هستند.

لوبین علاوه بر آن  وعده داد:

در طول چند ماه، ما باید یک شبکه کاملا آزمایشیِ عملیاتی داشته باشیم و احتمالا در پایان سال جاری، فاز صفر اتریوم ۲ را کاملا اجرایی کرده‌ایم.

یکی از بنیان‌گذاران اتریوم و مدیر عامل کانسن‌سیس
یکی از بنیان‌گذاران اتریوم و مدیر عامل کانسن‌سیس

لوبین در این رابطه اذعان داشت:

راه‌های بسیاری وجود دارد که در آن زنجیره جدید می‌تواند به زنجیره قدیمی متصل شود.

او همچنین متذکر شد که امکان جابه‌جایی توکن‌های اتر از شبکه قدیمی به جدید وجود خواهد داشت و امکان دارد مکانیسم‌های دو طرفه و دو سویه  نیز وجود داشته باشد.

لوبین همچنین به نگرانی‌های پیرامون مساله اثبات سهام (PoS) پرداخت و اذعان  داشت که برای تضمین و اطمینان از دوام آن، پیش از شروع به پیاده‌سازی‌اش کاملا به وسیله تیم‌ها مورد تحقیق و مطالعه قرار گرفته است.

وی افزود که خصوصیت های جدیدی به این زنجیره افزوده می‌شوند تا آن را برای موارد استفاده بیشتر سازگار کنند؛ او برای مثال به تراکنش خصوصی اشاره کرد.

در اوایل هفته پیش، مدیرعامل شرکت تحلیل ارزهای دیجیتال مساری (Messari)، پیش‌بینی کرده بود که انتقال به سمت اتریوم ۲ تا سال ۲۰۲۱ اتفاق نخواهد افتاد.

علاوه بر آن پرستون فن لون (Preston Van Loon)، یکی از بنیان‌گذاران شرکت توسعه شاردینگ پریسمتیک لبز (Prysmatic Labs)، هفته پیش اعلام کرد که شبکه آزمایشی بیکان (beacon) برای اتریوم ۲ در حال حاضر فعال است.

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *