Bizdrone

بنیاد ترون از برنامه بازخرید ۲۰ میلیون دلاری توکن‌هایش خبر داد

ترون

در  روز ۲۵ ژوئن (۴ تیر)،بنیاد ترون، در وبلاگ خود نوشت که ۲۰ میلیون دلار ارز دیجیتال ترون را بازخرید خواهد کرد. این کار، با مقصود  تقویت نمودن فعالیت‌های جامعه‌ی ارزهای دیجیتال و همچنین ایجاد کردن ثبات در بازار انجام می‌شود.

بر اساس گزارش کوین تلگراف، این شرکت قصد دارد تا بزرگ‌ترین برنامه‌ی بازخرید توکن ترون را در بازار ثانویه (Secondary market) به صورت گسترده‌ای عملی کند. ای قرار است که این برنامه  در طی یک سال انجام گیرد و در این یکسال، چندین دسته توکن ترون (TRX)، جمعاً به ارزش ۲۰ میلیون دلار، بازخرید شود.

اینگونه اظهار می‌شود که این بنیاد، در تاریخ ۱ ژانویه ۲۰۲۰، مقدار دارایی ترون خود را اعلام خواهد کرد. هر چند، این شرکت در رابطه با ترون‌های آزادشده برنامه‌ی بخصوصی را مد نظر ندارد.

بنیاد ترون با این هدف که به گسترش و نگهداری از شبکه‌ی توزیع‌شده‌ی ترون (TRON)  بپردازد راه‌اندازی شد. در ابتدا ،ارز دیجیتال ترون، بر پایه ی پروتکل ERC-20 و شبکه اتریوم بود اما بعدها، با استفاده نمودن از پروتکل مخصوص Tron، تبدیل به ارز دیجیتال مستقلی شد.

بنیاد ترون از برنامه بازخرید 20 میلیون دلاری توکن‌هایش خبر داد

  بنیاد ترون از گسترش سیستم اشتراک فایل غیرمتمرکز و مبنی بر بیت تورنتی به نام اینترپلنتری فایل سیستم (InterPlanetary File System)، خبر داد.

اوایل ماه ژوئن ، بنیاد ترون،اعلام کرد که در آینده ای نه چندان دور  قصد دارد ، نسخه‌ی پلتفرم مبتنی بر بلاک چینخود به اسم ادیسه (Odyssey) را به ۳.۶ ارتقا دهد.  اینگونه اظهار میشود که این نسخه‌ی جدید، از ویژگی‌های نوینی همچون  مانند ثبات بیشتروامنیت بهتری نسبت به قبل برخوردار خواهد بود.

ماه می، بنیاد ترون از گسترش سیستم اشتراک فایل غیرمتمرکز و بر پایه ی بیت تورنت به نام اینترپلنتری فایل سیستم (InterPlanetary File System)، اطلاع  داد. نسخه‌ی تغییریافته‌ این فایل سیستم منبع باز، به کاربران این اجازه را می‌دهد تا از شغل های دیگر وهمچنین اشخاص دیگر، فضای برای ذخیره‌سازی اطلاعات درخواست نموده و یا اینکه فضای ذخیره‌سازی رایانه‌ی خود را با آن‌ها به اشتراک بگذارند.

هم اکنون، ارز دیجیتال ترون، در جایگاه یازدهم ارز دیجیتال برتر به لحاظ ارزش بازار بوده است که مقدار آن، مطابق سایت کوین‌مارکت‌کپ، چیزی در حدود ۱.۲ میلیارد دلارمیباشد.  قیمت ترون در حال حاضر به ۰.۰۳۷۰۶۲ دلار رسیده و در یک روز گذشته ، ۶.۵۹ درصد کاهش پیدا کرده است.

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *