Bizdrone

بزرگ‌ترین آژانس مسافرتی بریتانیا بیت کوین را می‌پذیرد

بزرگ‌ترین آژانس مسافرتی بریتانیا بیت کوین را می‌پذیرد

با توجه بر بیانیه‌ی مطبوعاتیانتشار یافته در مورخه ۱۵ آوریل (۲۶ فروردین)، کورپوریت ترولر (Corporate Traveller)، بزرگ‌ترین آژانس مسافرتی بریتانیا، از هم اکنون، بیت کوین (BTC) را برای انجام معاملات و پرداخت‌ها می‌پذیرد.

این آژانس که از  ارائه‌دهنده‌ندگان خدمات مسافرت کاری به شرکت‌های کوچک و متوسط میباشد.با همکاری بیت پی (BitPay)، شرکت پرداختی فعال در حوزه‌ی ارزهای دیجیتال، از همین حالا بیت کوین را در معاملات و پرداخت‌های خود می‌پذیرد. اندی هگلی (Andy Hegley)، مدیر کل آژانس مسافرتی بریتانیا خاطر نشان کردن .

در خواست های بسیار زیادی را در خصوص اضافه کردن  گزینه‌ی پرداخت با بیت کوین برای رزرو مسافرت کاری توسط مشاوران مسافرتی خود، از سوی مشتریان داشته است. ما درگاه پرداخت بیت پی را برای مدیریت پردازش معاملات خودمناسب و انتخاب کره ایم به دلیل اینکه این  درگاه، کار را آسان مینماید و کل فرایند دریافت بیت کوین و یا بیت کوین کش از مشتری و سپرده‌گذاری پول نقد در حساب‌ها را مدیریت می‌کند.

با توجه بر بیانه‌ی مطبوعاتی منتشرشده، کورپوریت ترولر، نسبت به بالا وپایین شدن قیمت بی‌تفاوت می باشد چون که بیت کوین‌ها مستقیماً به پوند انگلیس تبدیل خواهند شد. گفته می‌شود که بیت پی، برای تبدیل این سرمایه‌ها، ۱ درصد کمیسیون دریافت می‌کند و کورپوریت ترولر ادعا می‌کند که این میزان، از پردازش کارت اعتباری ارزان‌تر است.

بزرگ‌ترین آژانس مسافرتی بریتانیا بیت کوین را می‌پذیرد

دیگر شرکت‌ها و سازمان‌های صنایع گردشگری و مسافرتی، با توجه به در خواست هایی که از طرف مشتریان خود دریافت می کنند، پذیرش بیت کوین را شروع کرده‌اند. در ماه مارس ۲۰۱۸، انجمن ملی توریستی آلمان اعلام کرد که برای ارائه‌ی خدمات خود، بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال را می‌پذیرد. در ماه آگوست همان سال نیز، دولت ایالت کوئینزلند استرالیا، با هدف رونق بخشیدن به صنعت گردشگری در کوئینزلند مرکزی، با ارائه‌ی پیشنهادهای مسافرتی با قابلیت پرداخت با ارزهای دیجیتال، به پلتفرم پرداخت ارزهای دیجیتال ترول‌بیت (TravelbyBit) کمک هزینه اهدا کرد.

بیت پی، به سهم خود، سالی که  گذشت بیش از ۱ میلیارد دلار تراکنش ثبت نموده است. بنا بر بیانیه ی مطبوعاتی منتشرشده در ماه ژانویه، این شرکت، رکورد تازه ای را در درامد حاصل از کارمزد تراکنش‌ها به ثبت رساند ه است و خدمات خودش را به سرمایه داران بزرگی مثل شرکت دیش نتورک (Dish Networks)، هکروان (HackerOne) و ایالت اوهایو آمریکا گسترش داده است.

در روز ۳۰ ژانویه، بیت پی، با بنیاد ویکی مدیا (Wikimedia)، سازمان غیر انتفاعی اداره‌کننده‌ی ویکی پدیا، همکاری نمود و در نهایت نتیجه‌ی این همکاری، توانست تعداد ارزهای دیجیتال قابل قبول برای اهدا را افزایش دهد.

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *