Bizdrone

بایننس پلتفرم قراردادهای آتی راه‌اندازی خواهد کرد

بایننس

 مدیر بایننس، چانگ‌پنگ ژائو،از نقشه ی که این صرافی برای  به راه انداختن  پلتفرم معاملات قراردادهای آتی پرده برداشت. بر اساس صحبتهای مدیر بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال، این پلتفرم در ابتدا فقط جفت‌ارز بیت کوین/تتر را تا اهرم ۲۰ برابر را حمایت و پشتیبانی خواهد کرد.

مطابق با گزارش کوین‌تلگراف،  این خبر را ژائو در نخستین روز جاری در کنفرانس بلاک چین آسیا (Asia Blockchain Summit) اعلام کرد. تا به امروز زمان دقیقی برای راه‌اندازی پلتفرم معاملاتی جدید که نام آن «بایننس فیوچرز»  میباشد، اعلام نشده واینگونه انتظار می‌رود که درطی هفته‌های پیش رو نسخه آزمایشی و نیز شبیه‌سازی شده آن عرضه شود.

طی گفتگویی که یکی از کارمندان این صرافی با کوین‌دسک داشت به این موضوع اشاره کرد که نسخه آزمایشی تقریباً تا دو هفته ی دیگر عرضه خواهد شد.

بایننس پلتفرم قراردادهای آتی راه‌اندازی خواهد کرد

                 ژائو با ارائه دادن اسکرین‌شاتی از این پلتفرم که در حال کار کردن است، خبر راه‌اندازی پلتفرم قراردادهای آتی را در کنفرانس اعلام کرد

در شبکه‌های اجتماعی ، مدیر بایننس که با نام CZ شناخته می‌شود، به این موضوع اشاره کرد که این پلتفرم  نهایتاً از قراردادهای معاملاتی در هر دو موقعیت خرید (Long) و فروش (Short) برای تعدادی از دارایی‌های دیجیتال حمایت و پشتیبانی خواهد کرد.

او در حالی این خبر را اعلام کرد که ماه قبل اجرای قابلیت معاملات مارجین در حالت بتا و اضافه شدن آن در آینده ای نه چندان دور به پلتفرم را تایید کرده بود.

در همین زمینه  یک منبع آگاه به کوین‌دسک خبر داد:

در ابتدا معاملات مارجین در ابتدا برای کاربران فراهم خواهد شدٌ [در حدود ۱۱ جولای]، و تقریباً یک هفته بعد از آن شبکه آزمایشی قراردادهای آتی راه‌اندازی می‌شود.

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *