Bizdrone

بایننس وایت پیپر بایننس کوین (BNB) خود را به روز رسانی کرد

بایننس وایت پیپر بایننس کوین (BNB) خود را به روز رسانی کرد

صرافی بایننس بخش دست کاری‌های سه ماهه‌ی توکن محلی بایننس کوین (BNB) وایت پیپر خودرا به روز رسانی نمود. این به روز رسانی با بررسی وایت پیپر قدیمی پشتیبان گرفته‌شده در سایت archive اثبات می‌شود.

با توجه به بخش «طرح خرید مجدد» نسخه‌ی قبلی این وایت پیپر، بایننس ذکر کرد که با ۲۰ درصد از سود خود، درهر سه ماه یک بار بایننس کوین‌ها را باز خریداری نموده استو بعد تا زمانی که ۵۰ درصد از کل ۱۰۰ میلیونBNB را بازخرید ننموده است، آن‌ها را از بین خواهد برد.

در نسخه‌ی جدید این وایت پیپر، بایننس، «طرح خرید مجدد» را با بخش «سوزاندن» جایگزین نموده و تاکیدداشته است که هر سه ماه یک بار، این صرافی،با توجه به حجم معاملات پلتفرم ارز دیجیتال به ارز دیجیتال خود، تا زمانی که ۵۰ درصد از بایننس کوین‌ها را از بین نبرده است، به سوزاندن این کوین‌ها ادامه خواهد داد. در هر دو نسخه گفته شده که این صرافی در نهایت، ۱۰۰ میلیون بایننس کوین را از بین خواهد برد و ۱۰۰ میلیون BNB کلا باقی خواهد ماند.

نسخه‌ی پیشین وایت پیپر بایننس، روز ۸ فوریه (۱۹ بهمن) عکس‌برداری در وی‌بک ماشین قرار داده شد، در حالی که نسخه‌ی جدید آن، روز ۳۱ مارس (۱۱ فروردین)، در آرشیو این سایت دیده خواهدشد.

سخه‌ی قبلی و کنونی وایت پیپر بایننس
سخه‌ی قبلی و کنونی وایت پیپر بایننس

 

از ماه نوامبر ۲۰۱۸ تا زمان نگارش این مطلب، شرح BNB بایننس در وب سایت این صرافی تغییری نکرده وهمجنیننوشته شده است که بایننس قرار است تا زمانی که ۵۰ درصد از کل بایننس کوین‌های عرضه‌شده (۱۰۰ میلیون BNB) از بین برده نشده‌اند،۲۰ درصد از سود هر سه ماه خودرا، برای بازخرید و سوزاندن این کوین‌ها مورد استفاده قرار دهد

بایننس کوین (BNB) خود را به روز رسانی کرد
بایننس کوین (BNB) خود را به روز رسانی کرد

.

سخنگوی این صرافی به نشریه‌ی خبری فعال درحوزه‌ی ارزهای دیجیتال The Block Cryptoبیان داشت که بایننس در روند گفته‌شده در نسخه‌ی جدید وایت پیپر، همچنان ۲۰ درصد از سود خود را خواهد سوزاند. پس از اعلام این تغییرات، چانگ‌پنگ ژائو (Changpeng Zhao)، صحت این خبر را نیزمدیر عامل بایننس تائید کرد و اظهار داشت که این تغییر نام، با هدف روشن کردن این موضوع انجام گرفته است که این صرافی هیچ بایننس کوینی را بازخرید نخواهدنمود، بلکه به سادگی، با سوزاندن این توکن‌ها، میزان عرضه‌شده را کاهش خواهد داد.ایشان در ادامه افزود:

این شرکت به تازگی، این وایت پیپر را با هدف توضیح بهتر چگونگی انجام عملیات سوزاندن کوین، به روز رسانی نمود برای مثال، ما مرجع بازخرید را حذف کردیم در حقیقت هیچ بایننس کوینی را بازخرید نخواهیم کرد و به سادگی با سوزاندن این BNBها، عرضه را کاهش خواهیم داد. ما همچنین کلام سود را نیز حذف کردیم چونکه بعضی از نواحی تمایل دارند این سودها را به اوراق بهادار مرتبط سازندو ما می‌خواهیم BNB از این موضوع بر حذر باشیم، بنابراین قصد داریم تا روش از بین بردن را این گونه توصیف کنیم و آن چه را که می‌سوزانیم بسوزانیم.

دیروز، صرافی بایننس، زنجیره‌ی بایننس شبکه‌ی اصلی را در حالت آزمایشی بتا راه‌اندازی و اعلام نمودکه قصد دارد در تاریخ ۲۳ آوریل (۳ اردیبهشت) سواپ توکن محلی BNB خودش را به اجرا در اورد. و بعد از آن نیز، بایننس از برداشت توکن‌های BNB تحت استاندارد ERC-20 دیگر پشتیبانی  به عمل نخواهد اورد به دلیل اینکه قصد دارد این نوع توکن‌ها را به کوین‌های BNB مبتنی بر زنجیره‌ی بایننس (BEP2) تبدیل نماید.

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *