Bizdrone

بایننس دسترسی آمریکایی‌ها به برخی خدمات صرافی را قطع می‌کند

بایننس

«بایننس»، بزرگ‌ترین صرافی ارزهای دیجیتال دنیا، می خواهد قوانین داخلی خود را اصلاح کند. بر اساس گزارش وب‌سایت «کوین دسک»: طبق قوانین جدید در این صرافی، با کاربران متخلف در صرافی  برخوردهای جدی‌تری صورت خواهد گرفت.

بایننس که ستاد  اصلی‌اش  در کشور مالت قرار دارد، دیروز اعلام کرد که برای بررسی هر چه بیشتر حساب‌های کاربری و اطمینان یافتن از همگام بودن آنها با سیاست‌های شناخت مشتری (KYC)، آن دسته از حساب‌هایی که بر خلاف قوانین صرافی عمل می کنند، دیگر اجازه کار کردن  بر روی بایننس و افزایش سرمایه‌های حساب‌های شان را نخواهند داشت.

در این به‌روزرسانی که دیروز، چهارده ژوئن، انجام شد، به وضوح گفته شد «بایننس نمی‌تواند هیچ‌گونه خدماتی به اشخاص مقیم ایالات‌متحده آمریکا ارائه نماید».

این خبر در صورتی اعلام شد که کمتر از یک روز قبل، بایننس از برنامه‌های خود برای ایجاد پلتفرم بخصوصی برای ایالات‌متحده آمریکا خبر داده بود. در ادامه بیانیه بایننس افزوده  بود که این صرافی اقدامات امنیتی خود در رابطه با برخی شرکای خود را تقویت خواهد کرد؛ در این بین از شرکت‌هایی همچون Chainalysis و شرکت IdentityMind، ارائه‌کنندگان خدمات ضد پول‌شویی و شناخت مشتری، نام‌برده شد. علاوه بر آن در بیانیه بایننس آمده:

بایننس به‌طور مداوم حساب‌های کاربری کاربران را برای بهبود پلتفرم موردبررسی قرار می‌دهد تا از یکی  بودن آنها با سیاست‌های امنیتی وب‌سایت اطمینان کامل حاصل نماید.

به همین دلیل ممکن است بعضی از کاربران مجبور شوند مدارکی را ارائه دهند که نشان دهد ثبت‌نام حساب‌های کاربری‌شان در بایننس مغایرتی با سیاست‌های بایننس ندارد. متأسفانه در بروز رسانی جدید بایننس نمی‌تواند به کاربرانی که قوانین صرافی را نقض می‌کنند، خدماتی را ارائه دهد.

همچنین در ادامه بیانیه اعلام شد از تاریخ ۱۲ سپتامبر سال ۲۰۱۹، کاربرانی که حساب‌های شان با قوانین وب‌سایت در تضاد می باشد، قابلیت دسترسی به کیف پول‌ها و سرمایه‌های شان را دارند، ولی امکان تبادل در پلتفرم بایننس یا افزایش سپرده‌هایشان در بایننس را نخواهند داشت.

قبل تر این صرافی پانزده کشور و شش ایالت از ایالات آمریکا، ازجمله نیویورک، را در لیست مناطق ممنوعه خود اضافه نمود.

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *