Bizdrone

بایننس امروز صرافی غیرمتمرکز خود را راه‌اندازی می‌کند

صرافی ارز فیات بایننس

صرافی بایننس اعلام نمود که قرار است امروز صرافی غیرمتمرکز (DEX) خود را راه‌اندازی نماید. بایننس این خبر را چند ساعت پیش در توییتر خود منتشر نمود صرافی بایننس همچنین ازفراهم کردن بلاک چین جدید خبر داد..

با آن که مشخص نیست این صرافی مستقر در مالت به چه نوع بلاک چینی اشاره مماید، ولیکن روشن است که نه به بیت کوین بلکه به فرایند زنجیره ای داخلی خود، یعنی بایننس چین (Binance Chain)، که از صرافی غیرمتمرکز (DEX) و بایننس کوین (BNB) خودش پشتیبانی می‌کند، اشاره می‌نماید.

تا زمان ا نتشار این مطلب، مشخص نشده است که آیا این پلتفرم نظردارد بلاک چین پر خودش را که بیشتر روی انتقال ساده‌ی دارایی و صدور توکن تمرکز دارد، به صورت هم‌ زمان با این صرافی غیرمتمرکز راه‌اندازی نماید یا نه. اضافه بر آن، دقیقا مشخص نیست که چه ساعتی این اتفاق خواهد افتاد، اما احتمالاً قوی تا چند ساعت دیگر انجام خواهد شد.

چانگ‌پنگ ژائو (Changpeng Zhao)، مدیر عامل بایننس
چانگ‌پنگ ژائو (Changpeng Zhao)، مدیر عامل بایننس

 

بنا برانتشار گزارش اخیر سایت خبرگزاری کوین دسک، در مصاحبه‌ی اخیری که در همایش سالانه‌ی Paris Blockchain Week با وی ژو (Wei Zhou)، مدیر ارشد مالی بایننس انجام شد، ایشان اظهار داشتند که این صرافی نظر  دارد که پلتفرم شگفت انگیزخودش را به همراه شبکه‌ی اصلی برای بایننس چین در پایان ماه جاری راه‌اندازی نماید. وی همچنین اضافه که با راه‌اندازی صرافی که تابع سرورهای متمرکز و کارمزدهای بالا نمی باشد، تا حد زیادی به هدف ایجاد تحول در مدل کسب کار خود نزدیک خواهد شد.

بنابراین گزارش، پس از گذشت ۱۰ ماه منتظر بودن با نفس‌هایی حبس شده در سینه، کاربران این صرافی ارز دیجیتال مشهورومعروف به صرافی غیرمتمرکز درجه یک، کارآمد و پشتیبانی شده از سوی نام تجاری بزرگی که در میان بازار نزولی نوسانی به عرضه ی محصولات خودش می‌پردازد، دسترسی پیدا خواهندنمود.

صرافی ارز فیات بایننس در سنگاپور

چنانچه راه‌اندازی این صرافی غیرمتمرکز امروز اتفاق بیفتد، انتظار می‌ اید که بایننس در اولین نشست معاملاتی خود در صرافی ارز دیجیتال و فیات سنگاپور، به سرعت این موضوع را دنبال کند.

وی ژودرنشریه‌ای تجاری گفت:

قراربر این است که صرافی خرید و فروش ارز دیجیتال و ارز فیات سنگاپور را راه‌اندازی کنیم و برای کاربران این امکان را بدهیم تا بتوانند با دلار سنگاپور، دارایی دیجیتال ( بیت کوین) خریداری نماید.

در ماه‌های اخیر، این استارتاپ همچنین، پورتال‌های پشتیبانی شده با ارز فیات را در مناطق جرزی کشور بریتانیا، لیختن‌اشتاین و اوگاندا راه‌اندازی نمود. در عین لحظه ، در سایت Binance.com نیز از پرداخت با کارت‌های اعتباری، پشتیبانی کرد این استارتاپ ارز دیجیتال با راه‌اندازی پلتفرمی به نام «Lite» درکشوراسترالیا، برای ساکنین این امکان خرید نقدی بیت کوین را فراهم نمود

 

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *