Bizdrone

اسناد رسمی بیتفینکس از یک عرضه اولیه صرافی ۱ میلیارد دلاری خبر می‌دهد

بیت فینکس

 یکی از سهام‌داران صرافی بیت‌فینکس (Bitfinex)، به نام ژائو دونگ (Zhao Dong)، اسناد تبلیغاتی جدیدی را انتشار داده  ه در آن جزئیات مرتبط به ارائه اولیه صرافی (IEO) یک میلیارد دلاری پیش رو ذکر شده. دونگ این اطلاعات را در روز ۴ می (۱۴ اردیبهشت) بر روی حساب توییتر خود انتشار داده است.

گفته شده است که این اسناد از طریق آی‌فینکس (iFinex)، شرکت مالک صرافی بیت‌فینکس و ارز با ثبات تتر (USDT) انتشار داده شده است. این شرکت اعلام کرده است که تا سقف یک میلیارد دلار تتر از توکن‌های این صرافی، با اسم لئو (LEO)، برای خرید در دسترس قرار گرفته اند.

توکنی که در این مدارک بازاریابی (به وایت پیپر نبودن آن تاکید شده است) در ارتباط  با آن توضیح داده شده است، قرار است که توکن کاربردی قلب و هسته اکوسیستم این شرکت باشد.

ژائو دانگ، سهام‌دار بیتفینکس
ژائو دانگ، سهام‌دار بیتفینکس

در اسناد بازاریابی گفته شده است که صاحبان توکن LEO، از پایین آمدن کارمزدهای معاملات ارزهای دیجیتال در صرافی بیتفینکس و صرافی غیرمتمرکز این شرکت، یعنی EOSfinex، بهره‌مند خواهند شد.

همچنین، این توکن کارمزدهای وام‌گیری، برداشت و سپرده‌گذاری را کاهش خواهد داد.

این اسناد قول داده‌اند که مزایای مشابهی برای کاربران پلتفرم‌های معاملاتی، خدمات و محصولات شرکت آی‌فینکس در آینده نیز لحاظ خواهد شد.

این اطلاعات همچنین تاکید می‌کند که فروش توکن LEO برای شهروندان کانادا و ایالات متحده در دسترس نخواهد بود.

خبرگزاری ارزهای دیجیتال
خبرگزاری ارزهای دیجیتال

خبرگزاری ارزهای دیجیتال دِ بلاک (The Block) امروز در گزارشی گفت فروش توکن در حال انجام است تا این صرافی کسری بودجه ۸۵۰ میلیون دلاری‌اش که در حال حاضر در چندین حساب تحت کنترل شرکت پردازش پرداخت مسدود شده است را پوشش دهد.

هفته پیش دادستان کل ایالات ‌متحده در نیویورک بیت‌فینکس را به استفاده از ذخایر نقدی ارز دیجیتال باثبات تتر (USDT) برای جبران کسری ۸۵۰ میلیون دلاری بودجه‌اش، متهم کرد.

شایعاتی در ارتباط  با این‌که صرافی بیت‌فینکس  دنبال افزایش بودجه  به وسیله عرضه اولیه صرافی (IEO) است از آخر ماه آوریل شروع  شد. ژائو در اول این هفته با ارائه جزئیات کمی این شایعات را تایید کرده است.

همان‌گونه که هفته پیش نیز در گزارشی گفته شد، وکلای تتر تایید کردند که این شرکت به اندازه کافی پول نقد دارد تا بتواند سه چهارم افزایش موجودی استیبل کوین خودش (USDT) را پوشش دهد.

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *