Bizdrone

اخبار مهم و برگزیده ارزهای دیجیتال و بلاک چین

ارزهای دیجیتال و بلاک چین

واکنش صرافی بیتفینکس: اتهامات وارد شده اشتباه هستند

واکنش صرافی بیتفینکس

صرافی ارزهای دیجیتال بیتفینکس (Bitfinex) در واکنش به اتهامات اخیر دادستان کل نیویورک در رابطه با عدم توانی این صرافی نسبت به پرداخت بدهی‌ها، اعلام کرد که اظهارات او سرشاراز بی‌دقتی و ادعاهای اشتباه بوده است.

صرافی هنگ‌کنگی، این اظهارات را در نامه‌ای نوشته و در روز ۲۷ آوریل (۷ اردیبهشت) در قالب ایمیل به کاربران خود ارسال کرده است. سایت کوین تلگراف نیز صحت و درستی این نامه را تائید کرده است.جالب توجه است که مدیرعامل بیتفینکس ، جین لوئیس ون در ولد (Jean Louis van der Velde)،  نیزاین نامه را امضا کرده است. در متن این نامه آمده است که مواردی که علیه این صرافی ادعا شده، شامل شکایت های جنایی و یا مدنی نمی‌شود.

جین لوئیس ون در ولد، مدیرعامل بیت‌فینکس
جین لوئیس ون در ولد، مدیرعامل بیت‌فینکس

به طور ویژه ، می‌خواهیم به شما این اطمینان را بدهیم که اتهام از دست دادن ۸۵۰ میلیون دلار، قاطعانه غلط می باشد.

در این نامه نیز آمده است که این سرمایه‌ها، در اصل، در اختیار حوزه‌های قضایی مختلفی از جمله پرتغال، انگلستان، لهستان و ایالات‌متحده‌ی آمریکا قرار گرفته و تحت محافظت می باشند. همچنین علاوه بر آن، این صرافی نیزاقرار کرد که به منظور آزادسازی این پول ها، به طور فعالانه در حال تلاش بوده و اطمینان دارد که می‌تواند برای دست یافتن به این هدف، دلیل های قانع‌کننده‌ای را ارائه دهد. علاوه بر آن، بیتفینکس اشاره کرد:

و دیگران نیز این اطمینان خاطررا داشته باشند که با اظهارات اشتباه دادستان کل نیویورک در این پرونده‌ی ساخته شده، به شدت برخورد خواهیم کرد.

در آخر نیز ولد بیان کرد که این صرافی همکاری نزدیکی با قانون‌گذاران در سراسر جهان دارد وهمچنین کاربران را ترغیب می‌کند تا به سؤالات باقی‌مانده در رابطه با او و یا دیگر اعضای ارشد این صرافی پایان داده و به حل و فصل  نهایی آن بپردازند.

طبق گزارش‌های ارائه شده ی قبلی، دو تن از سهامداران بیتفینکس اقرار کردند که نسبت به اتهامات واردشده به این صرافی ازسمت دادستان کل ایالت نیویورک، نگران نیستند. مدیر ارشد مالی این صرافی  نیزبه یکی دیگر از سهامداران گفت که به چند هفته زمان نیاز دارد وبعدازآن  سرمایه‌ها آزاد خواهند شد. و همچنین داده‌های ثبت‌شده در بلاک چین نشان دهنده ی این است که در اوایل این هفته، این صرافی، سرمایه‌هایی را به ارزش تقریباً ۹۰ میلیون دلار، از کیف پول سرد خود برداشت کرده است.

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *