Bizdrone

احتمال اضافه شدن معاملات مارجین برای ۹ جفت‌ارز به صرافی بایننس

بایننس

تغییرات انجام شده در ارتباط با برنامه‌نویسی نرم‌افزار  (API) بایننس، صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال، ظاهرا نشان می‌دهد که این شرکت، معاملات مارجین را برای نه جفت ارز معاملاتی فعال کرده است.

طبق گزارش انتشار داده شده در ماه گذشته، API این صرافی برای افزودن دو متغیر، به‌روزرسانی شد. نام اولین متغیر اضافه‌شده «isSpotTradingAllowed» و نام دومین متغیر اضافه شده «isMarginTradingAllowed» است. نام متغیرهای خود توصیفی نشان می‌دهد که بایننس در حال پیاده‌سازی قابلیت معاملات مارجین (margin trading) می باشد.

یکی از کاربران ردیت (Reddit) در مورخ ۱ می (۱۱ اردیبهشت) اظهار داشت که پرچم «isMarginTradingAllowed» که قبل از این برای همه‌ی جفت‌ ارزها غیرفعال بوده،هم اکنون برای نه جفت ارز معاملاتی فعال شده است.

چانگ‌پنگ ژائو (Changpeng Zhao)
چانگ‌پنگ ژائو (Changpeng Zhao)

چانگ‌پنگ ژائو (Changpeng Zhao)، مدیرعامل بایننس، با اشاره کردن به پست ردیت در مورخ ۲ می در توییتر خود نوشت:

هوش جمعی شگفت‌انگیز می باشد.

بایننس، در آغاز، در قسمت راه‌اندازی این ویژگی در وایت پیپر خود وعده داده بود که معاملات مارجین پس از معامله‌ی فوری (spot trading) و قبل از معاملات آتی در این صرافی، پیاده‌سازی خواهند شد. همان‌گونه که یکی از کاربران ردیت در زیر پست منتشر شده نوشت، چیزی که جدید است، یک تغییر واقعی در API می باشد.

طبق گزارش خبرگزاری کوین تلگراف در ماه مارس، قانون‌گذاران مالی ژاپن، قوانین و مقررات جدیدی را برای معاملات مارجین ارزهای دیجیتال معرفی کرده است. همچنین در ماه فوریه، اوکی اکسچنج (OKEx)، صرافی ارزهای دیجیتال واقع در مالت، چهار جفت ارز معاملاتی جدید با اهرم ۱۰۰ را به پلتفرم خود افزوده اند.

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *