Bizdrone

آیا شایعه‌ پذیرش ارزهای دیجیتال توسط eBay صحت دارد؟

آیا شایعه‌ پذیرش ارزهای دیجیتال توسط eBay صحت دارد؟

عکس منتشر شده از تدارکات کنفرانس امسال Consensus، نشان می‌دهد که ای‌بی (eBay)، یکی از حامیان مالی این اجلاس، ممکن است به زودی ارزهای دیجیتال را بپذیرد. نکته قابل توجه آن است که بیت کوین در این لیست قرار ندارد.

ای‌بِی، یکی از حامیان مالی کنفرانس Consensus است که روز ۱۵ می (۲۵ اردیبهشت) در نیویورک برگزار خواهد شد. در کنار eBay، حامیان مالی مانند ، لجر، ترون، کانسن‌سیس مایکروسافت، بیت‌گو و برخی شرکت‌های دیگر نیز حضور دارند.

شایعه‌ی پذیرش ارز دیجیتال در پرداخت‌های ای‌بی

عکس‌های مننتشر شده ی تبلیغاتی در اینترنت، شایعات زیادی را در توییتر به راه انداخت. کاربران کنجکاو می باشند که بدانند آیا این فروشگاه اینترنتی مشهور، در آینده‌ نزدیک به ارزهای دیجیتال روی خواهد آورد یا نه.

اگر این خبر صحت داشته باشند، ای‌بی، یکی از بزرگ‌ترین بازارهای اینترنتی در سراسر جهان با ۱۸۰ میلیون کاربر ثابت، موجب دستیابی ارزهای دیجیتال به یک پذیرش گسترده خواهد شد. در این شایعات آمده است که ارز دیجیتال مورد قبول ای‌بِی، بایننس کوین (BNB) است.

تعدادی از افراد جامعه‌ ارز دیجیتال نیز به این واقعیت اشاره می‌کنند که سانجا کن (Sanja Kon)، مدیر اجرایی سابق پی‌پل و ای‌بی، در سرویس پرداخت با ارزهای دیجیتال یو‌تراست فعالیت می‌کند و مسئول همکاری‌ها در سطح جهانی است.

این حدس وگمان وجود دارد که کن تلاش کند با ای‌بی مشارکت استراتژیکی داشته باشد. او اخیراً به عنوان سرپرست بازارها و شرکت‌های غیر سهامی بزرگ، در پی‌پل و پیش از آن پنج سال در ای‌بی فعالیت نموده است.

ای‌بی، برای مدتی به دنبال پذیرش بیت کوین بود اما پی‌پل دو سال پیش این طرح را رد کرد. اسکات کاتلر (Scott Cutler)، معاون ارشد ای‌بی، به یاهو گفت که این غول فروشگاه اینترنتی در نظر دارد تا بیت کوین را در پرداخت‌های خود بپذیرد.

در هفته ای که گذشت، مدیر ارشد مالی پی‌پل به طور عمومی اعلام نمود که به علت نوسانات زیاد بازار، برای این شرکت زود است که در تراکنش‌هایش از بیت کوین استفاده کند. او گفت که تیم مدیریت ارشد این شرکت، بیشتر به فناوری بلاک چین علاقه‌مند‌ است تا بیت کوین.

آیا یک سوءتفاهم به وجود آمده است؟

به هرحال تصاویر منتشر شده، می‌تواند چیز کاملاً متفاوتی را نشان دهد. دسته‌بندی ارزهای مجازی چیزی است که هم‌اکنون هم در ای‌بی در دسترس است.

جمله‌ی «ارزهای مجازی، هم‌اکنون در ای‌بی در حال اتفاق افتادن است» احتمالاً به همان دسته‌بندی ارزهای مجازی برمی‌گردد که به کاربران پلتفرم اجازه خرید و فروش ارزهای دیجیتال را با فیات به صورت ناشناس می‌دهد. در این صورت جامعه کریپتوکارنسی خیلی عجولانه عمل کرده و یک نتیجه‌گیری اشتباه داشته است.

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *