Bizdrone

آمازون به دنبال راه‌اندازی بلاک چینی برای تبلیغات است

آمازون

شنیده‌ها نشان دهنده ی آن است که آمازون به‌ دنبال گسترش یک بلاک چین تبلیغاتی میباشد و در این زمینه در پی جذب توسعه‌دهنده نرم‌افزار است.

بر اساس گزارش «کوین تلگراف»، این شرکت پستی مبنی بر ایجاد یک موقعیت شغلی تحت عنوان «مهندس توسعه نرم‌افزار» ، در صفحه «لینکدین» (LinkedIn) خود منتشر نموده است. مطابق با اعلام آمازون، این شخص با تیم «کلورادو» همکاری خواهد کرد که اینچنین به نظر میرسد که بر روی یک پروژه که با بلاک چین مرتبط است فعالیت می‌کند.

تعداد زیادی از افراد عقیده دارند که ، ورود آمازون به حوزه بلاک چین به جهت گسترش کسب‌وکار این شرکت در ارتباط با مسائل بازاریابی شکل گرفته و آمازون قصد دارد که توسط بلاک چین، خدمات ابری؛ داده‌های فروشگاهی و نیز مسائل بخش استارتاپ خود را ساماندهی کرده و رویکرد جدیدی را در این زمینه اتخاذ نماید. آمازون در پست خود اینچنین می‌نویسد:

تیم جدیدمان در «بولدر» در کلرادو به در پی جذب نمودن یک مهندس ارشد نرم‌افزار است تا در زمینه‌های مربوط به
سیستم‌های صدور صورت حساب و تطبیق حساب‌ها در بستر شفاف و همچنین تبلیغات فناوری‌های اقتصادی مبتنی بر دفتر کل بلاک چینی، با آن‌ها همکاری نماید.

علاوه بر این نیز مهندس منتخب وظایفی از جمله بررسی ملزومات، به‌کارگیری و استفاده مناسب از ابزارها ، رهبری تیم طراحی ، ارتباط مناسب با مدیران و مهندسین دیگر پروژه را عهده دار خواهد بود. و همچنین، این موقعیت شغلی وظیفه پشتیبانی فنی و نگهداری کردن از سیستم را نیز بر عهده‌ خواهد داشت.

در قسمت دیگری از توضیحات این مسئولیت اینچنین آمده است که شخصی که انتخاب شده است این امکان را دارد که نقشه راه فنی و ساختاری سیستم را تدوین کند. و همچنین در این خصوص افراد با تجربه در زمینه تبلیغات، فناوری‌های مالی و بلاک چین اولویت انتخاب دارند.

کوین تلگراف در ماه می (اردیبهشت ) سال جاری گزارش کرده بود که آمازون برای ایجاد «درخت‌های مرکل» (Merkle Trees)، گواهی ثبت اختراعی را به عنوان راه‌حلی برای الگوریتم اثبات کار، ثبت نموده است. و این در حالی میباشد که آمازون همواره در رابطه با برنامه‌های خود در این خصوص صحبتی نکرده است.

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *